Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak pozbyć się znikania tekstur ?


kubikolos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam taki problem mianowicie gdy gram w Battlefield 3 Multiplayer to znikają mi tekstury czasami muszę ruszać myszką żeby wróciło do normy ale za chwilę jest to samo ... Mam najnowsze sterowniki do wszystkiego co mam w PC Wydaje mi się że to winna dysku twardego mianowicie mam tylko 89 GB wolnego miejsca nie wiem o co może chodzić. Znacie moze programy które ogą usunąć syf z komputera. I jak posługiwać się tym nowym Game Boosterem (v.3.0) bo nie ogarniam.\

 

 

 

Kurde zapomiałem dodać prefiksów sorry !

31270.png



KOCHAM LINKIN PARK !!!!

Opublikowano

Sprzęt:

 

Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5200+ 2.70 GHz

RAM: 4 GB

Grafika: ATI Radeon HD 3780 X2 1 GB

Windows 7 32 Bit

 

Wszystko zaktualizowane !

31270.png



KOCHAM LINKIN PARK !!!!

Opublikowano

Komputer spełnia minimalne, mam kumpla co ma ta sama kartę graficzną i proca i ciągnie na low z 30-40 FPS więc tu może chodzić o syf na kompie.

Posłużę się opisem filmu RockAlone2k

 

 

1. EasyCleaner i ATF Cleaner-Z tym że w ATF zostaw w spokoju prefetch, polecany tylko w wyjątkowych przypadkach.

2. RevoUninstaller-Sprawdź czy nie masz jakichś programów z których nie korzystasz. Ten program usunie je najlepiej.

3.Driver MAX- Zainstaluj sobie najnowsze sterowniki(wersja FREE pozwala na instalowanie max 2 sterowników na dzień)

4. UltraDefrag - najlepszy program do defragmentacji i optymalizacji.

mjwpat.png

Opublikowano

Ale ja mam standardowe fpsy 60-70 na wysokich A ten opis miałem :D ale dzięki tyle że praktycznie nic nie zdziałał

31270.png



KOCHAM LINKIN PARK !!!!

Opublikowano

60-70 fps z tym sprzętem na wysokich to chyba nie w tej grze 0_o

32265.png

W grach korzystam z nicków: NieDyskutuj, roofipl

 

Opublikowano

Ta karta graficzna to multigpu , także ... nie dziw się , w końcu na multigpu zdarzają się mikroprzycięcia itp. Dlatego to może być tego wina :)

Opublikowano

@Up Możesz wytłumaczyć mi o co biega ? Zwłaszcza że wcześniej tak nie miałem ... CzakaPL można spróbować ale znów sciągać te 3 albo 4 GB ...

31270.png



KOCHAM LINKIN PARK !!!!

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

@refresh

daty daty !

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...