Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] członków do fam kalydo


linajge45

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeśli to prawda ze ma być 14lutego i nie usuną konto to poszukuję zastępców i członków do fam którą zakładać mam zamiar odrazu bo stracie bety na chwilę obecną mam 67lvl łucznika reski po 120% wk99j+10 ale eq narazie cienkie bo mam na wyższy lvl leprze

na zastępców przyjmuję 2 osoby z największym lvl a i nie ma minimalnego lvl do fam niech każdy ma trochę radochy

pisać do mnie :D

 

członkowie Fam

 

ACTAg?wno (lider)

Countek.(zastępca)

_ABC_

Boltx (zastępca)

Zielak104

Shayen

barek212

adamos

Shitsa

TheMarine

TwarogMocy!

IFr0mPol4nd

TroLLu_PL

i304475_erzua-.jpg

350x19.png

Opublikowano

84lvl | łuk oblężniczy(63lvl) u7 +8 | lekki krok(74lvl) u7 +6 | sztylet na 15lvl u0 +0

WK 99job +1 ;D (nielubie wk )

Myśliwy 76job +10

Pisz na PW

Darkorbit :

serwer: global europa 1

statek : goliat

1/2 full elite ;D

 

s

s

s

s

s

Opublikowano

jak szukasz to i ja

nick Koxior

lvl 75 jak dobrze pamietam

zbroja na 74lvl u7+7

bron na 70u7+8

warrior +13

Zakaz handlu na forum

Coming

Opublikowano

Ja sie zgłaszam na nupka do wyexpienia ! ;p

 

Nick : Schitsa

lvl: nie pamiętam xD ale coś koło 48-50, jedno LoD i będzie o wiele większy ;>

eq: Oblech u7+6 czeka na 63, jeszcze zbrojke musze załatwić, a reszte sie ogarnie potem.

 

SP:Mam ranga, sina, wk i destro w eq. No ale niestety, jobek dopiero 35 ;<

 

@Edit zapomniałem, że jest to "Schitsa", przepraszam najmocniej :>

Opublikowano

Chętnie dołącze na chwile obecną ponieważ będzie 2 faza beta testów.Mam 37 Łucznik

(Łuk mam na 29lv +8)

(Armor na 27lv +5)

A reszta to obuwie itp. na 25,26

1921.png

Opublikowano

Oki to ja tez mogę się dolączyc ;D

Nick: TwarogMocy!

lvl: 85 (jesli dobrze pamietam

xD)

sp: DG +9

sygnaflippy.png
Opublikowano

Nick: TroLLu_PL

LvL: 61, 60 job

Sp: War i crus no bez +

Eq:Kusza 58u7+6 zbroja 50u7+7 i miecz na 54u7+7 ale robie lepsze (mam 5 kk w zanadrzu)

­

Opublikowano

Ja Tez CHE JAKO NUPEK!!!

Niestety mam 27lvl Maga :( Nick: IFr0mPol4nd

 

P.S. Jesli bedzie reset kont to itak bede pod tym samym nickiem tyle ze zrobie warriora:D

Aktualna Postać: Mag 42lvl+ 36job, New Finesia, NosTalePL

Stare Postacie: Hanatsu 57lv, Hatsue 59lv, zabojca55 69lv, zabojca56 62lv

Opublikowano

Wszystko odnośnie kalydo tylko i wyłącznie temacie macierzystym...

 

http://www.mpcforum.pl/topic/530185-nowosc-nostale-w-przeglarce-beta/

 

 

Zamykam.

1365339323-U58387.png

By Valky <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...