Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zdobyć pakiety DarkOrbit ( Coś dla programistów )


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pan Maciek
Opublikowano

@@@ Z DEDYKACJĄ DLA SEKHMETA

<3 @@@

 

Witam, w tym poradniku pokażę wam mój

sposób na zdobycie pakietów których

klient DarkOrbit używa do komunikacji z serwerem.

Mogą być one przydatne do stworzenia własnego

bota, lub wspomagacza.

 

1. Ściągamy program Mozilla Firefox.

1. Wejdź na ten adres: Click!

2. Kliknij w obrazek zaznaczony niżej:

1328959666-U250239.gif

 

Instalacji nie będę tłumaczyć, powodzenia

:)

 

2. Ściągamy program WPE Pro.

1. Przejdź do tego linku: Click!

2. Zainstaluj program.

 

Instalacji nie będę tłumaczyć, powodzenia!

 

3. Włącz Mozillę, włącz WPE Pro, zaloguj się do menu DarkOrbit.

Tu chyba nie ma co tłumaczyć, więc może mały żarcik :)

 

Idzie jasio rynkiem, a tam jedzie straż pożarna! HAHAHA!

1328960111-U250239.jpeg

 

4. Zacznij sniffować pakiety!

1. Wybierz proces plugin-container.exe w WPE Pro.

1328960429-U250239.gif

 

2. Włącz przechwytywanie pakietów!

1328960682-U250239.gif

 

3. Zaloguj się na mapę.

Tu brak obrazka, dacie radę sami

:)

 

4. Odbierz wyniki.

1328960727-U250239.gif

Opublikowano

Tak, jest zakodowane.

Połączenie się TCP/UPD z jakąś mapą i znalezienie IP tego serwera to 1/2 linijki kodu.

Ale teraz z klientem v5xxx jest nie za miło.

Pakiet logowania który na kliencie v4xxx wyglądał tak:

LOGIN|UID|SID|ClientVersion|

teraz ma postać zakodowaną i trzeba nieźle się namęczyć żeby go rozkodować ;<.

 

P.S. Tak zbija %% ;d

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@up blad programowania i tyle :) taki wirus jest nawet w wicked patche'rze (czy jakos tak) :)

Jezeli Ci pomoglem w poscie daj LUBIE TO :)

To Ci nie zabierze duzo czasu jedynie 5 sekund :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...