Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Wojny gildi] RastaMC [100 slotów zawsze full !]


szczypek73

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

headerpor.png

 

 

Chciałbym wam przedstawić, nasz serwer "Wojny Gildii" o nazwie RastaMC który posiada 100 sltów.

Jest to jeden z tych serwerów, gdzie PvP i TnT rządzi

twardą ręką. Na serwerze panuje motto przybądź, zabij, podbij.

Także budujcie swoje twierdze, zbrójcie sie, i wyruszajcie

na wielki podbój mapy!

 

MCrafters%20Ustawienia.png

Potwory: Włączone

PvP: Włączone

Zwierzęta: Włączone

Ilość slotów: 100

Premium: Nie wymagane

Whitelist: Wyłączona

Nether: Włączony

 

cooltext559104514.png

s4.mineserv.eu:26666

 

 

cooltext595579521.png

Minecraft 1.1.0

 

ts3d.png

188.165.255.58:9999

 

 

lub

 

espeak.pl:9999

 

cooltext559104608b.png

[Właściciel] rZYT

[Właściciel] RastaBooS

 

Rekrutacja otwarta!!!

możliwośc wykupienia rangi przez sms!

 

Takich jak :

 

 

Vip
[możliwości] komenda /kit tools [raz na 24H], magiczny dywan, zmiana pory dnia,
zmiana pogody

możliwość teleportacji

 

MCAdmin :
[możliwości] Vipa + mutowanie graczy, teleportowanie sie do graczy, kickowanie graczy, spawnowanie mobków

 

 

 

Cennik !!

Ranga Cena SMS Cena Przelew

Admin 36,90 zł 20 zł

Vip 18,49 10 zł

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

headerpor.png

Opublikowano

serwer off?

Hosting Dedykowanych i Vps serwerow do kazdej gry/programu i strony WWW i domeny za bardzo niska cene...

KONTAKT:

gg:2640546

aevers.com

Opublikowano

headerpor.png

 

 

Chciałbym wam przedstawić, nasz serwer "Wojny Gildii" o nazwie RastaMC który posiada 100 sltów.

Jest to jeden z tych serwerów, gdzie PvP i TnT rządzi

twardą ręką. Na serwerze panuje motto przybądź, zabij, podbij.

Także budujcie swoje twierdze, zbrójcie sie, i wyruszajcie

na wielki podbój mapy!

 

MCrafters%20Ustawienia.png

Potwory: Włączone

PvP: Włączone

Zwierzęta: Włączone

Ilość slotów: 100

Premium: Nie wymagane

Whitelist: Wyłączona

Nether: Włączony

 

cooltext559104514.png

s4.mineserv.pl:26666

 

lub

 

espeak.pl:9999

 

cooltext595579521.png

Minecraft 1.1.0

 

ts3d.png

188.165.255.58:9999

 

cooltext559104608b.png

[Właściciel] rZYT

[Właściciel] RastaBooS

 

Rekrutacja otwarta!!!

możliwośc wykupienia rangi przez sms!

 

Takich jak :

 

 

Vip
[możliwości] komenda /kit tools [raz na 24H], magiczny dywan, zmiana pory dnia,
zmiana pogody

możliwość teleportacji

 

MCAdmin :
[możliwości] Vipa + mutowanie graczy, teleportowanie sie do graczy, kickowanie graczy, spawnowanie mobków

 

 

 

Cennik !!

Ranga Cena SMS Cena Przelew

Admin 36,90 zł 20 zł

Vip 18,49 10 zł

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

headerpor.png

 

ten server jest nie bd przeklinał :D zarąbisty

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Serwer totalnie do niczego:

- Admina można kupić

- Mapa roz*** od TnT będzie niedługo wyglądała jak po wojnie nuklearnej...

- Bardzo słaba maszyna/lagi

- Stara wersja gry

...

Bez%20nazwy.jpg

Be Creative..

Opublikowano

Serwer totalnie do niczego:

- Admina można kupić - nie mozna kupic admina tylko vipa i supervipa...

- Mapa roz*** od TnT będzie niedługo wyglądała jak po wojnie nuklearnej... bo to jest survival??

- Bardzo słaba maszyna/lagi- chyba twoj komp ma 10 lat..

- Stara wersja gry- jak stara 1.2.3 to dla ciebie stara?

Opublikowano

Server ogolnie fajny gdyby nie to ze dostalismy bana tylko problem w tym ... ZA CO ???

to ze mamy 2 stacki diaxow i duzo cennosci to robilismy normalnie /ptp <nick gracza> i killalismy go, uzbieralo sie duzo, duzo osob wpadalo do polapki to tez mielismy jego eq, chyba za xrayowcow nas wzieli...

czekam az admin nam to wytlumaczy za co mamy bana.

Pozdrawiam TooEasy oraz kolega Kalosz

001.gif

Opublikowano

ZJEBANY SERVER!

 

Server totalnie dojebany grałem 2 dni zaatakowali nas, zabilismy ich mielismy diaxowe eq. Bilismy typkow zdobylismy stak diaxow na drugi dzien dostalismy bana , dlaczego? bo bylismy za dobzi. Same lamy tam grają są lagi w chuj. NIE POLECAM Poprostu szkoda gadać server najgorszy jaki widziałem na 1.2.3 ! jeszcze raz

 

POJEBANY SERVER NIE POLECAM!

Opublikowano

chociaz admin by napisal za co nas zbanowal hehe

pewnie dlatego ze bylismy za dobzi, kazdy sie nas bal na tym servie, taka prawda, vipy dostawaly w cipke ehh... true story

pozdro za admina ktory nas zbanowal tylko dlatego ze vipy sie sapaly ze dostaja w cipke, POZDRO DUDE

001.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...