Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Piszcie kawały w tym temacie.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. - Początkujący narciarz pyta bacę - czy ten zjazd jest niebezpieczny? - A gdzie tam,panocku ,wsyscy zabijajom sie dopiro na dole!.

-----------------

Jasiu,dlaczego spóźniłeś się na lekcję? - Użądliła mnie pszczoła.- Pokaź. - Nie mogę... - Siadaj. - Też nie mogę.

-----------------

Rozmowa dwóch kolegów - Pożyczyłem teściowej 500 zł. i tyle ją widziałem na oczy. - No to warto było.

-----------------

Jasiuuuuuuuu, do dooooooooomu!. - A cooo? Spać mi się chce? - Nie!!.Glodny jesteś!!.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Kura mówi do Koguta(henryka) :

- Henryk jestem w ciąży

-Chyba sobie jaja robisz

 

albo twoja stara ma lagi w mario brossa ;DD

sygnaflippy.png
Opublikowano

Jasiu wchodzi do windy a tam schody ^^

Members | ProUser | Gold Member

Opublikowano

Polak,Niemiec i Rusek trafiają do piekła, a ,że diabłowi się nudzi wymyślił konkurs że każdy ma przyjechać swoim autem i przejechać po rzece gówna.

No to przyjeżdża Rusek czołgiem...rozpędza się...sru,jebudu Rusek w gównie.

Następny jedzie Niemiec mesiem ,,s" klasą...rozpędza się...sru,jebudu Niemiec się topi.

No i ostatni polak toczy się biednym trabantem...rozpędza trabanta ciągnąc za zdeżak w ostatniej chwili wskakuje na maske i przejechał...

 

 

Morał z tego jest taki że gówno w gównie nie utonie.

 

 

Polak,Niemiec i Rusek trafiają do piekła, a ,że diabłowi się nudzi wymyślił konkurs że każdy ma przyjechać swoim autem i go rozwalić kopiąc go.

Przyjechał polak trabantem grzmotnoł dwa razy traban sie rozleciał.

Przyjechał niemiec mercedesem kopie i kopie i nic...

Nagle zaczyna płakać a i po chwili się śmiać.

Diabeł do niego podchodzi i się pyta..

-Co się dzieje czemu płaczesz

-no bo niemoge go rozwalić

-No to po co się kuźwa śmiejesz

-No bo rusek czołgiem jedzie

 

HAHA <_<

-Jestem habilitowanym profesorem,magistrem, który nie umie zawiązać sobie butów.

-A ja jestem technikiem który daje ci prace.

Opublikowano

Halo,czy to pogotowie? - Tak,słucham? - Moglibyście do mnie oddzwonić?Bo ja dzwonię z komórkowego.

-----------

Czym różni się teściowa ,od terrorysty? - Z terrorystą można negocjować.

---------

Matka znajduje w pokoju 10-latka fifkę. - Paliłeś trawkę!-. krzyczy zdenerwowana. - Oj,mama,tylko raz. Pijany byłem

----

Przychodzi baba do lekarza,a lekarz .....tez baba.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Przychodzi baba do lekarza z ogórkiem w psiutce.Zdziwiony lekarz wyrzuca ogórka przez okno,idzie jakiś facet podnosi go i zaczyna jeść

Lekarz krzyczy:

-Prosze pana pan go nie jje on ze psiuty

-Nie tam dobry jest : D

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Idzie ślepy lasem bierze cośdo ręki potem do buzi i mówi:

-O borowik

Idzie dalej robi to samo i mówi:

-O muchomor

Poszedł dalej nagle coś bierze do ręki i do buzi i mówi:

-O gówno dobrze że nie wdepnąłem xD

 

Czekam na oklaski.A teraz przerwa na reklame : D

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Takie tam suchary :

 

Jaki ptak 3ma głowę między drzwiami ?

- InDoor !

 

 

Staje jaś na gąbce i wsiąkł ...

 

 

Wchodzi Jaś do windy, a tam schody ...

 

 

Gdzie kupuje murzyn ?

- na czarnym rynku !

 

 

Czemu kra tonie ?

- bo nie umie pływać ...

 

 

Pozdrawiam :P

Budowniczy
Opublikowano

Król łapie Polaka, Niemca i Ruska.

 

Król mówi jeżeli ktos powie mi taką liczbę której nie będę mógł se wyobrazić wypuszczę go :

Rusek- Milion

Król - Rusku tu oto w moim zamku jest Milion ludzi. Zabił go

Niemiec- Miliard

Król - Niemcu tu na tej pustyni jest ponad Miliard ziarenek piasku. Zabił go.

Król mówi do Polaka, a ty polaku jaka liczbę mi powiesz której nie będę mógł sobie wyobrazić?

Polak- W huj. Polaka nie zabił. Wypuścił go

Później król dogania Polaka i mówi :

Ty polak jaka to jest liczba w huj

Polak- Widzisz tą palmę tam w oddali?

Król- Tak

Polak- Jest w huj daleko.

 

Przepraszam za Wulgaryzmy ale cóż na tym polega;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przychodzi Bieber do lekarza a lekarz też baba.

Licze na like. Nudzi mi sie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...