Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[OTWARCIE][Frakcje][Dedyk][No-premium][MobArena][Lekko FB] STRONGHOLD


ziomek3234

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

69763895833293813145.png

Typ: Gildie+FB

Adres IP: s2.mineserv.eu:7922

Status: status.png?ip=s2.mineserv.eu&port=7922

informacje.png

Sloty: 20

Whitelista: OFF :)

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: ok.png

 

team.png

[Właściciel]CysiekK

[Właściciel]Esket

[Właściciel]Chuddyni

 

pluginy.png

51277093766003735866.png

 

inne.png

Witam, mam do zaprezentowania serwer StrongHold.

Serwer polega na pluginie Factions i jest troszkę podsunięty pod FreeBuild.

 

 

 

Serwer typowo pod PvP i budownictwo czyli FreeBuild.

Ludzi z X-Rayem TĘPIMY ! Ban Perm.

Na serwerze jest AUTOMATYCZNE KUPOWANIE Pokoju w Hotelu , oraz miejsca w sklepie.

Spolszczone 80% , Aktualny stan serwera to :

Pliki serwerowe - 90%

Mapa - 85%

Kupno serwera - 50%

 

 

TS3 IP : ts.mineserv.eu Kanał StrongHold (Na samym dole)

Server typowo pod zakładanie Gildi i na..... sie! Wszystko jest Spolszczone więcej rzeczy można się dowiedziec na ts-ie !

 

 

 

 

Serwer z domieszką PvP, przy możliwości założenia gildii i walczenia z wrogimi gildiami.

 

Rangi na serwerze:

Chłop

 

 

/spawn

/sethome

/warp

/mob arena

kupowanie dzialki tabliczkami

/jobs join

 

 

Mieszczanin

 

 

/spawn

/sethome

/warp

kupowanie dzialki tabliczkami

/jobs join

iConomy

Dodawanie do cuboida osób

/afk

Chestshop

Dostep do factions. (Tworzenie gildii 40k)

/mobarena

/lottery buy (200zł)

 

 

Rycerz

 

 

/spawn

/sethome

/warp

kupowanie dzialki tabliczkami

/jobs join

iConomy

Dodawanie do cuboida osób

/afk

Chestshop

Dostep do factions. (Tworzenie gildii 40k)

/mobarena

/mc

/lottery buy (200zł)

 

Działki są na wzwyż i niż 10x10

Działka 7x7 kosztuje 4k

Aby zdobyć pieniądze bij potworki lub idź na MobArenę

 

Komendy Factions (Gildii)

 

/f create [NAZWA] - założenie swojej gildii

 

/f disband - usunięcie gildii

 

/f list - lista gildii

 

/f invite - zaproszenie gracza do gildii

 

/f join [NAZWA] - dołączenie do gildii

 

/f ally [NAZWA] - propozycja sojuszu/akceptacja sojuszu

 

/f enemy [NAZWA] - wypowiedzenie wojny

 

/f sethome - stworzenie /f home dla całej frakcji

 

/f home - teleport na wyznaczony punkt home.

 

/f power - sprawdzenie siły POWER.

 

/f leave - opuszczenie frakcji

 

/f kick [NICK] - wywalenie gracza

 

Aby wejść na MobArenę wpisz /ma j arena

Pamiętaj że musisz mieć puste eq aby wejść na arenę!

 

Screeny:

 

53267117223123494792.jpg25753662961336323933.jpg55549592754066540861.jpg

 

ADRES TEAMSPEAK3: ts.mineserv.eu

Kanał StrongHold (na samym dole)

 

Serdecznie zapraszamy!

37214406810321282202.png
Opublikowano

Przepraszamy za wszystkie problemy z hostingiem, administracja mineserv.eu przenosi serwery na nowsze, lepsze maszyny i wgrywa pare pluginów, wszelkie zwiechy, cofki, lagi ogółem to nie nasza wina tylko hosta.

37214406810321282202.png
Opublikowano

Sciagnij Wszystkie pluginy z Kanciaste Frakcje to bede gral ;D

 

o i zeby tam byli ci sami gracze np adek11 ajdzorpl Sun_King ;D itp

 

o i zeby tam byli ci sami gracze np adek11 ajdzorpl Sun_King ;D itp

 

o i zeby tam byli ci sami gracze np adek11 ajdzorpl Sun_King ;D itp i Gildia LegionA czyli najlepsza ze wszystkich gildii !!! ;D

 

spamienie na tej stronce jest zajebiste ;D

Opublikowano

Serwer bardzo fajnie pomyślany i udany. widać, że Administracja nie zrobiła serwera po to aby sie ponabijać z graczy tylko po to by wszystkim miło i fajnie sie grało. na serwerze grają też przyzwoici gracze, którzy nie rzucają sie na gracza jak stado niedorozwojów :) naprawdę polecam serwer i zachęcam do gry, na serwerze powstają również gildie, a ja jestem założycielem jednej z nich " Jackass" mój nick w grze : Friku i zapraszam zarówno na serwer jak i do gildii :)

 

 

 

Pozdrawiam Friku

Opublikowano

Bardzo fajny server miło sie gra . Polecam

Główne hobby - Jazda Oplem Signum 3.2 v6 2003.
League of Legends - Plat (nickname KiesieK v3)
Minecraft - głównie serwery modowane, pod nickiem "KiesieK"
PC: CPU i5 6600k @ 4.5GHZ, MOBO Z170A Gaming Pro Carbon, CPU Cooler Cryorig H5 Ultimate, RAM Geil Dragon 2x8GB 3000MHZ, GPU Asus Strix GTX 1060 @~2137mhz boost, PSU SilentiumPC Vero M1 600W, Case SilentiumPC Aquarius X70W, HDD 2xBarracuda 500 i 320, BRAK SSD - planowany SM961.<p> 

Opublikowano

Kupno VIP'a na 14 dni 11,07zl Nr.79068 Tresc AP.MSV Kod zwrotny wyslac na GG: 12456759 ( do cyska )

 

 

//serwer ma problemy z hostingiem ! proszę o wyrozumiałość !

Opublikowano

Ehhh i znów przepraszam za wszelkie niezapowiedziane restarty itd. Jest to nie nasza wina:( Mam nadzieję że to się niedługo skończy bo zaczyna mnie to powoli irytować <_<

37214406810321282202.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...