Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SZUKAM Pomocy do stworzenia dedyka odpalam 11 lutego.


Patytan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam potrzebuje pilnej pomocy kogoś dobre kto się zna co i jak a wiec:

 

potrzebuje dodać na serwer:

-Nowe mapy

-Nowe bossy [ ale nie muszą być ]

-Nowe zbroje/bronie

-System ulepszania

-Strona WEB [ Forum jest już zrobione wystarczy zrobić stronę główną ]

 

Jeśli umiesz coś z tego napisz do mnie 5553044.

 

Jeśli to zrobisz dostaniesz GM-a na dedyku na zawsze.

 

Dedyk startuje jutro o ile będzie ta reszta zrobiona co wymieniłem.

Opublikowano

Witam potrzebuje pilnej pomocy kogoś dobre kto się zna co i jak a wiec:

 

 

potrzebuje dodać na serwer:

 

-Nowe mapy

 

-Nowe bossy [ ale nie muszą być ]

 

-Nowe zbroje/bronie

 

-System ulepszania

 

-Strona WEB [ Forum jest już zrobione wystarczy zrobić stronę główną ]

 

 

Jeśli umiesz coś z tego napisz do mnie 5553044.

 

 

Jeśli to zrobisz dostaniesz GM-a na dedyku na zawsze.

 

 

Dedyk startuje jutro o ile będzie ta reszta zrobiona co wymieniłem.

 

Tak a ty bedziesz jebac kasiore nie? dziecko idz szukaj kogos na hamachi serwer ;)

11-37.59.93.25.png
Opublikowano

Wszystko możesz sam zrobić ..

 

1.Musisz posiadać Clienta

2.Musisz posiadać Packera FileArchiver2

3.Musisz mieć chęci.

 

Zaczynamy :

 

1.Zaczynasz od znalezienia zbroi

 

#Wklejasz FileArchiver2 , m2 do Pack

#Klikasz na FileArchiver

#Extract-->Extract Archive-->PC-->Pack-->Zapisz

#Dodajesz.. , Dodajesz wpisy do pliku PC.xml

#Pakujesz PC : extract-->PC.xml-->Pack Archive

#Wypakowywujesz pc2 : Extract-->Extract Archive-->pc2-->Pack Zapisz

#Dodajesz ,Dodajesz wpisy do pc2.xml

#Pakujesz : extract-->pc2.xml-->Pack Archive

#Wypakowywujesz icon : Extract-->Extract Archive-->icon-->Pack-->Zapisz

#Dodajesz iconki do folderu icon/item , dodajesz wpisy do icon.xml

#Pakujesz : extract-->icon.xml-->Pack Archive

#Wypakowywujesz locale_pl : Extract-->Extract Archive-->locale_pl-->Pack-->Zapisz

#Szukasz pliku itemlist.txt dodajesz wpisy

#Kopiujesz item_proto z locale_pl do Pack

#Wypakowywujesz item_proto: Extract-->item_proto unpack-->Pack-->Zapisz

#Dodajesz wpisy do pliku item_proto.xml

#Pakujesz item_proto : extract-->item_proto.xml-->Pack Archive

#Wklejasz spakowane item_proto do locale_pl folderu

#Pakujesz locale_pl: Extract-->Extract Archive-->locale_pl.xml-->Pack Archive

#Dodajesz zapytania do navicata : Navicat-->Player-->console-->wklejasz zapytania -->Enter

#Resetujesz serwer

#Koniec

 

Teraz Bronie :

 

1.Szukasz Broni

2.Wklejasz FileArchiver2 , m2 do pack

 

#Wypakowywujesz icon : Extract-->Extract Archive-->icon-->Pack-->Zapisz

#Dodajesz iconki do folderu icon/item , dodajesz wpisy do icon.xml

#Pakujesz : extract-->icon.xml-->Pack Archive

#Wypakowywujesz item : Extract-->Extract Archive-->item-->Pack-->Zapisz

\pack\extracted\item\ymir work\item\weapon

#Dodajesz

#Dodajesz wpisy do item.xml

#Pakujesz item : extract-->item.xml-->Pack Archive

#Wypakowywujesz locale_pl : Extract-->Extract Archive-->locale_pl-->Pack-->Zapisz

#Dodajesz wpisy do item_list.txt

#Wypakowywujesz item_proto : Extract-->item_proto unpack-->Pack-->Zapisz

#Dodajesz wpisy do item_proto.xml

#Pakujesz : Extract-->Exract Archive-->Pack-->Zapisz

#Navicat-->Player-->prawym myszy-->Console-->Enter

#Restart

#Koniec

 

System ulepszeń :

 

Wchodzisz w Navicat-->refine_proto vnum0-dajesz id ulepszacza , count0-Dajsz liczbe sztuk potrzebnych do ulepszenia jak już sobie tam zrobisz

Wchodzisz w Navicat-->item_proto szukasz item który chcesz ulepszać jedziesz w bok znajdujesz refine_vnum-wpisujesz id itemu który ma ulepszać jobok masz refine set wpisujesz id ulepszacza jaki masz w refine_proto

 

Jak dodać ulepszacze :

 

1.File Archiver2 , m2 do Pack

2.Klikasz na FileArchiver

 

#Extract-->Extract Archive-->icon-->pack-->Zapisz

#Dodajesz iconki do icon/item i wpisy do icon.xml

#Pakujesz icon : extract-->icon.xml-->Pack Archive

Wypakowywujesz item_proto : Extract-->item_proto unpack-->Pack-->Zapisz

#dodajesz wpisy do item_proto.xml

#Pakujesz : extract-->item_proto.xml-->Pack Archive

#Wypakowywujesz locale_pl :Extract-->locale_pl-->Pack-->Zapisz

#Dodajesz wpisy do item_list.txt

#Wklejasz item_proto do locale_pl

Pakujesz : extract-->locale_pl.xml-->Pack Archive

#Navicat-->Player-->Console-->Enter

#Restart

#Koniec..

 

Pisanie tego zajeło mi parę min a robota z palcem w dupie 5 min.. nauczcie się sami.. robić a nie czekacie na gotowce..

Pomogłam? Daj: "Lubie to"

Opublikowano

Witam potrzebuje pilnej pomocy kogoś dobre kto się zna co i jak a wiec:

 

 

potrzebuje dodać na serwer:

 

-Nowe mapy

 

-Nowe bossy [ ale nie muszą być ]

 

-Nowe zbroje/bronie

 

-System ulepszania

 

-Strona WEB [ Forum jest już zrobione wystarczy zrobić stronę główną ]

 

 

Jeśli umiesz coś z tego napisz do mnie 5553044.

 

 

Jeśli to zrobisz dostaniesz GM-a na dedyku na zawsze.

 

 

Dedyk startuje jutro o ile będzie ta reszta zrobiona co wymieniłem.

 

Ja Ci moge pomoc. Napisz jutro do mnie na gg. gg znajdziesz w profilu. Dzis nic nie zdolam;/ nie jestem w stanie.

Opublikowano

Napisz tutaj:

http://www.mpcforum.pl/topic/482876-poszukuje-gm-testera-chce-zostac-gm-poszukuje-sponsorahostera-grafikapomocy-przy-postawieniu-serwera/

1388363882-U262029.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...