Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]DoofMt2 - Jeden z najlepszych!


iGuanaPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

 

Chciałbym zaprezentować zapowiedź nowego serwer który niedługo za kilka dni wystartuje. !

 

DoofMt2

 

20613745459451006370.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informacje na temat serwera !

 

- Sprzętu chwilowo nie znam będę musiał SA zapytać ale wiem że stoi na bardzo dobrym dedyku i nie ma w ogóle lagów.

 

 

- Na serwerze są wgrane nowe wyglądy skili, oraz nowe questy ( podałbym wam clienta ale zostanie on podany 2h przed startem serwera

 

 

- Strona głowna -

http://doofmt2.pl/

- Rejestracja -

http://doofmt2.pl/index.php?s=register

-Ranking -

http://doofmt2.pl/index.php?s=rankings

 

Item Shop -

http://doofmt2.pl/index.php?s=itemshop

 

 

Na serwerze będzie dużo nowości typu :

Nowa mapa,

Nowe moby

Nowe metiny

Nowe itemki

Max lvl chwilowo 120 !

 

Oficial trailer DoofMt2 -

http://www.youtube.c...h?v=dGs0wYxTAq8

 

 

Z czasem dostanę clienta od SA i zrobię wam porządną prezentację ze screenami, scanami.Chwilowo serdecznie zapraszamy na nasze forum, gdzie już możecie zakładać gildie i dobierać sobie graczy do gry.

 

 

 

 

Serwera raty to

Drop - 200%

Exp - 200%

Drop Yang - 200%

 

Ulepszacze - Tak

Przeważnie perły

 

Bonów 6 i 7 nie będzie !

 

 

Serwer robiony pod medium !

 

 

 

Data dodania screenów 11.02.2012 !

Opublikowano

Jeżeli ty tam jesteś w team to ja tam nie gram :>

Dużo się dowiedziałem serio ;>

 

Wiem tylko ,że będą nowe mapy 120lv. i handlarzy dodasz ;d

a Forum jest bardzo brzydkie ;(

1331059428-U215643.gif

 

Tyle się namęczyłem ;x

kierzek rlz ;333

Opublikowano

PS :

Z czasem dostanę clienta od SA i zrobię wam porządną prezentację ze screenami, scanami.

Chwilowo serdecznie zapraszamy na nasze forum, gdzie już możecie zakładać gildie i dobierać sobie graczy do gry.

 

Nie chcesz nie graj nikt Ciebie nie zmusza.

:)

Opublikowano

prosze o info na temat:

jaki system ulepszania broni i zbroji?

czy bedzie 6/7 bon ?

kd max + ile ?

jakie raty ?

jakie ulepszacze?

bedzie metal i zwój zmiany klasy ?

" W poszukiwaniu dobrego serwera medium "

Opublikowano

DoofMt2 - Jeden z najlepszych! a zapowiedz jedna z najgorszych :D

 

Nic tu nie napisałeś oprócz tego ze będzie dużo nowości których tez nie pokazałeś a zapewne będzie to co na każdym priwie a te itemy które są już na priwach od ok. 2 lat nie są już nowościami ...

Opublikowano

Widać że Administrator ma 13lat i nie zna niemieckiego :D Bo po niemiecku Doof to Głupi :D

zbyt duza sygna

Opublikowano

Powalić to mnie nie powaliłeś tą zapowiedzią.

 

Nie wiem czy bym lepszej na poczekaniu nie zrobiła, postaraj sie bardziej to moze ludzie przestaną po tobie jeździć :D

63091769524560174570.gif

Opublikowano

Obejrzałem ten "trailer" jedynie co się dowiedziałem że skille będą oczojebne i będzie pewnie ten zbugowany 6 th skill dla woja i ninjy .

 

P.S Macie jeszcze 20 min do danie ss'ów <3

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Zapowiedź beznadziejna, skille o takich kolorach są ohydne, najlepsze są normalne z PL'a wiem bo miałem te dziwne w kliencie. NIe masz klienta? ... To weź poczekaj na niego i zrób porządną zapowiedź.

h65xnex.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...