Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić szybko sfe. Na max 5 sms?


*Pepe*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym zapytać jak szybko zrobić fe na maksymalnie 5 sms?

Na razie na konto wydałem 4 sms i mam tylko vege 11 lf3 3 irki. Najlepsze napędy.

Próbowalem użyć bota. Ale nie umiałem go obsługiwać, więc go skasowałem. Był to PBDO bot ten co ma do 15 podobno darmowe. było jakoś add task klikłem i tam ustawiłem zbieraj skrzynki cargo itp. klikłem save i nic.

Opublikowano

za 5 smsow to tak od reki fe nie bedzie;d do pbdobota chyba juz nie przyjmuja z tego co wiem. albo wykup licencje albo licencje na kbota/ibota i wybocisz fe bardzo szybko:)

Opublikowano

No tak ale nie za bardzo mogę kase wydawać.

A i jakie na start. o co w tym cohdzi z tym "na start".

No i chciałbym na te fe lub sfe wydać jak najmniej kasy.

Opublikowano

No tak ale nie za bardzo mogę kase wydawać.

A i jakie na start. o co w tym cohdzi z tym "na start".

No i chciałbym na te fe lub sfe wydać jak najmniej kasy.

 

napisz do mnie na gg 40831263

//kolejna próba handlu, takie sprawy na pw.

S.

Pomoglem daj LIKE IT ;]

kbotuserbar9ni9.png

Opublikowano

w takim razie jakim cudem masz taniej mozesz to wytlumaczyc? chetnie kupie tylko powiedz dlaczego masz legalnie:) inaczej bede mial ogromne watpliwosci co do tego

Opublikowano

Prawdopodobnie inne waluty, lub tą jakieś bonusy.

Mój kumpel sprzedawał kiedyś, smsy tańsze.

Mial oferte od operatora na podwojenie doladowania,

wzial 500zl i dostał 2 tyle za free :)

Opublikowano

w takim razie jakim cudem masz taniej mozesz to wytlumaczyc? chetnie kupie tylko powiedz dlaczego masz legalnie:) inaczej bede mial ogromne watpliwosci co do tego

mam dużo pieniędzy na karcie telefonu, a wypłacić się je da jedynie ze stratą około 60% :(

sprzedając te smsy mam o wiele mniejszą stratę :) rozumiesz?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...