Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Torrex

[Problem] Z Switchbot v3.0 by Padmak

23 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Witam,

Mam problem gdy włączam injector i wstrzykam dll'ke po czym wybieram proces metina 2 wyskakuje OpenProcess Failed !
Co mam z tym zrobic ? :(

Jaki system posiadasz ?

Jeżeli posiadasz xp to pobierz Service Pack 3, NET Framework 4.0, w dodatku możesz pobrać visual c++.

Tez mam ten sam problem z serwerem Kalimdor. Windows 7. Blokowalem HS i nic błedy wyskakuja ;((

Nie pójdzie Ci żaden bot na XenoxMt2 bo to najlepiej strzeżony serwer oprogramowaniem Hack Schield

Tak dokladnie Up.
Juz chyba z 10 razy probowalem, i nic wyskakuja błedy zły obraz po czym Hack shield jakis bład.
A robie wszystko tak jak ma byc.
Nom ja juz sam nie wiem co mam z tym zrobic, ktos jakis pomysl ma ?

2UP@ To jeśli działa na XenoXMT2 to co mam zrobić aby nie pojawiał się błąd powyżej wspomniany.

Możesz podać link do innego injectora niż w switchbocie od Padmaka ?

[CODE]http://www.mpcforum.pl/topic/489561-dl-pl-injector-12-by-bb166/[/CODE]

Ja mam taki problem, że na Xenoxie mając najnowszego swichbota uruchamiając go zamyka mi okno z xenoxem. Czy da sie zrobić coś aby nie zamykało okna ???

mi natomiast opcja kupywania przez moda zmianek nie dziala .. wlaczam zeby sam je kupywal ale nic sie nie dzieje

Witam,

Mam problem gdy włączam injector i wstrzykam dll'ke po czym wybieram proces metina 2 wyskakuje OpenProcess Failed !
Co mam z tym zrobic ? :(

ja gram na XenoxMT2 już mówie jak to zrobic włanczamy XenoxMT2 logujemy sie na konto logujemy daną postać gdy włonczymy postać
włanczamy Injectro Swichbotv3 klikamy Choes D11 WYBIREAMY Swichbotv3 potem Choes Windows i wchodzimy na XenoxMT2 po chwili się nam minimalizuje I MOŻEMY cheatować a gdy to nie pomoże wyłącz AVG jak masz:P

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0