Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sherwood [FB][REAKTYWACJA][80slotów]


Xanusek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa serwera: SHERWOOD

 

Adres serwera:176.31.115.72:22222

 

Typ serwera: FreeBuild + Economy

 

Max. ilość graczy: 80

 

Administratorzy: Szmugiel, Kis85, Xanusek, Grumster

TeamSpeak: Susaj.pl (nie tylko minecraft, tam się zgadujemy i gramy)

 

Wersja miecrafta: 1.1 (jak tylko jest to możliwe aktualizujemy do nowszej)

 

Modyfikacje:

 

- ColoredSigns

 

- CommandBook

 

- DynMap

 

- FalseBook

 

- Giant Trees

 

- iConomy, ChestShop

 

- Jobs

 

- LWC

 

- MobArena

 

- MultiVerse

 

- PlayerStatusSigns

 

- SimpleRegionMarket

 

- SimpleSpleef

 

- Stats

 

- Towny

 

- MultiHome

 

- WorldEdit

 

- WorldGuard

 

 

Opis serwera:

 

Pamiętacie stary

SHERWOOD

, który królował od stycznia do czerwca 2011. To jest jego nowa wersja.

 

Posiadamy teraz 3 mapy:

 

1. Pierwsza mapa (World): jest mapą na której się spawnujesz przy pierwszym wejściu na serwer.

 

Zawiera ona:

 

- spawn

 

- sklep

 

- duże miasto z prywatnymi działkami (koszt

działki

 

 

100PL)

 

- mobarena, spleefarena, itp.

 

- możliwość kupienia działki poza miastem do budowy budowli.

 

20120127190837.png

 

20120127185816.png

 

20120127185703.png

 

20120127185703.png

 

20120127190003.png

 

2. Druga mapa (Surowcowa/holandia): mapa z której bierzemy itemy do budowy.

 

Zawiera:

 

- piaskownicę

 

- las

 

- plantację

 

- kopalnia (w budowie)

 

20120127190810.png

 

20120127191615.png

 

3. Trzecia mapa (Town): mapa pod plugin Towny. Czyli możliwość budowy własnych miast.

 

4. Czwarta mapa (Nether): Wszyscy wiedzą co to "piekło".

 

Regulamin serwera:

 

1. Zakaz przeklinania i obrażania innych graczy na serwerze.

 

2. Nie spamujemy i piszemy z CAPSLOCK i nie używamy cheatow.

 

3. Miej szacunek do wszystkich graczy oraz administratorów serwera.

 

4. Nie rzucamy mikstur na cubiodach i nie depczemy upraw innych graczy.

 

5. Nie robimy pułapek, celowo zabijając innych graczy.

 

6. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za zgubione lub skradzione przedmioty.

 

7. Admin nie daje itemów, nie zmienia czasu, nie teleportuje.

 

8. Za nie przestrzeganie regulaminu grozi BAN.

Opublikowano

Bardzo przyjemny serwer miła atmosfera i ogarnięta administracja. Zapraszamy serwer TeamSpeak3 "lamisz.pl" lub "susaj.pl" to ten sam TS

Pozdrawiam Krupciok

:)

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...