Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz][SnowyCraft][Dedyk][Surv+LekkieRPG]


mex1212

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

beznazwbby2.png

Witam chciałbym zapowiedzieć serwer SnowyCraft dedyk. Na serwerze by były działki , lwc , chestshop i wiele więcej.

 

beznazwy3ql.png

Zwierzeta : ON

Potwory : ON

Rekrutacja : ON

Hamachi : NO

START SERWERA : 16/17.02.2012 !

Team :

Head Admini : oneS , Speenaker

Moderatorzy : Poszukiwani

Admini : Poszukiwani

Chcesz do teamu ?

Napisz :

Imie :

Wiek :

Staż w minecraft :

Bedziesz w stanie placic skladki ?:

 

Wymagania :

5 dni przegranych na serwerze

Bycie milym

Kulturtalnym

Uczynnym.

 

 

beznazwy2dv.png

Wkrótce !

beznazwy5b.png

- LWC

- Chest Shop

- Wapzor

-World edit , guard

- No Lagg

-Jobs

-xAuth

i Wiele innych

 

 

OPIS :

Na serwerze by były pluginy LWC, JOBS , CHEST SHOP . Gracze dzięki pluginu ChestShop przed swoimi działkami mogliby zakładać sklepy i oczekiwać na kupno.

Opublikowano

Imie : Adrian

Wiek : 14

Staż w minecraft : 0d wersji 12._02

Bedziesz w stanie placic skladki ?: ile one będą wynosiły? :) ale raczej tak, będe w stanie.

 

Potfory : ON

"Potfory"? :)

^^

Opublikowano

Potwory ;p Klawiatura mi siada ;/ i czasami mi sie tnie więc mogą być małe błedy. Ale będe się starał jak najmniej ich popełniać

Opublikowano

@up widzialem takie same serwery i było 30/50 graczy pograłem z miech dwa tam i zobaczyłem sens tej gry i mi się podoba. Pozdrawiam!

Opublikowano

Jobs rozumiem dla urozmaicenia rozrywki.Ale to nie żaden Survival nie oszukujmy się LWC robi swoje.

@up Zajebiście :D

Sensu gry nie ma bo w survivalu chodzi o przetrwanie a nie ma po co walczyć o przetrwanie skoro nikt praktycznie nam nie zagraża,no chyba że mowa o mobach ale SP mam już za sobą dawno :).

 

Mimo tego jak serwer zostanie otwarty wbije i z prawdziwego zdarzenia ocenie czy mi się podoba.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...