Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie - Dobry sposób na zarobek na serverze XenoXMT2.


Torrex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Tak jak wyżej w temacie moglibyście mi jakoś pomóc ,ponieważ od niedawna zacząłem grać na XenoXMT2 a gra mi coś nie idzie.

Z góry dziękuje za pomoc.

torrex.png
Opublikowano

niema takiego czegos jak "dobry zarobek" mozesz duzo zarobic dropiac zwoje w v9 lub na innych v ... np zwoj zemsty selasz Za 30sm jedna sztuka czyli np po 4 smokach w v6 jestes bogaty w chu

licze na + siki

2d1afb5.pngJeśli pomogłem zostaw Like =]

 

Opublikowano

Szybki sposób na xenoxie bez wysiłku ? Kołujesz jakiś zatruty/zatruty v2, stalke bonujesz pus jakieś biżu od tej co stoi w kółeczku, i na trolle, tak w przybliżeniu to wychodzi 1kkk na pół godziny. A na smoku to zanim go znajdziesz, zanim ubiesz i zanim sprzedasz zwój (jeśli dropnie tobie, bo jest możliwość, że przyleci jakieś neo i zgarnie) to minie jakieś 3,5 godz. ? A tak to sobie idziesz na koniec trolli, i bijesz z konia na luziku, później wymieniasz pierścieniem kase na SM i voila.

beznazwyrmv.jpg

youi.png

Opublikowano

Trolle

1kkk= 1 sm

0,5h = 1 sm

3,5 = 7sm

Zemsty załóżmy że jak to napisał up

3,5h =30 sm

 

nie wiem jak ty to wyliczyłaś że ci na trollach lepiej zarobić

 

co do tematu ja polecam robić elitarne kd

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...