Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Pliki serwerowe - Serwer dla zabawy - Max 10 osób


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. Mam dla was pytanie, chciałbym utworzyć serwer hamachi. Chciałbym na nim bawić się ze znajomymi, dodawać ciągle nowości typu nowe fryzury, wierzchowce, bronie zbroje i wszystko żeby pięknie działało. Jakie pliki serwerowe polecacie najbardziej? Mam na komputerze sf2010, da się coś z nich zrobić? Czy pobrać jakieś inne, jeżeli tak to jakie. Przypominam, chodzi mi o to aby były stabilne, i łatwe w obsłudze. Max graczy - 10.

 

Liczę na szybkie wypowiedzi.

Opublikowano

Tu masz spis poradników :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/508056-spis-poradnikow-tworzenie-prywatnych-serwerow/

 

Tak ;x to wysyłaj ;x tylko serwer chamachi dla 10 osób możesz postawić nawet na plikach 2006/2008 ..

 

http://www.mpcforum.pl/topic/342752-index-tworzenie-serwera-prywatnego-sf-2010/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/545948-dlsf2011-uptade-2012-remotion-v2-mozliwosc-pobrania-na-dedyka/

Pomogłam? Daj: "Lubie to"

Opublikowano

Polecam te pliki :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/519963-dlpliki-serwerowe-by-qentinios/

 

Pełno dupereli zajebisty system ulepszania nowe mapki i czego tylko dusza zapragnie a tu masz linka do tuta jak postawić serwer na tych plikach :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/522092-tutjak-postawic-serwer-na-plikach-by-qentinios/

http://www.mpcforum.pl/topic/900058-kidmoderator-metin2/  : Najlepsze podanie na Kid Moda jakie czytałem.

Opublikowano

Na hamachi to tylko te =)

http://www.mpcforum.pl/topic/387565-tutdl-pliki-serwerowe-by-badar/

 

Witam, Witam wszystkich Userów, jak i Szanownych Moderatorów działu metin2 =).

 

Chciałbym Wam przedstawić "serwer files edited by Badar" =).

Tak więc do rzeczy =). Zaczynamy ,

 

Specyfikacja OS (operating system) czyli FreeBSD 8.2 32 bit =) :

 

 

jądro przekompilowane pod metina

dysk dynamicznie rozszerzany (maksymalny rozmiar 100 gb)

swap - 20 gb

konfig kernel PAE

firewall (skonfigurowany)

 

 

Specyfikacja oprogramowania wgranego na BSD :

 

 

baza mysql 5.5.13 (zoptymalizowana, przerobiona pod metina)

apache - 2.7.3 (zoptymalizowane)

moduły php i php mysql - 5.3.6

autossh

 

 

Oskryptowanie systemu i plików :

 

 

automatycznie wznawianie logowania co 10 minut

automatyczne oczyszczanie serwera z śmieci i logów co 10 minut

automatyczna naprawa błędu "bin / sh"

banowanie po IP ( ee /usr/serverfiles/game/auth/BANIP , tam wpisujecie IP, jeśli kilka to jedno pod drugim, następnie ./auth i gotowe! =))

skrypt blokujacy / odbijajacy ataki dos ! =) (skompilowany i skonfigurowany)

automatyczny backup najwazniejszych baz co 30 min (player i account do /backup)

 

 

Passy userów (użytkowników systemowych jak i wgranych dodatków) :

 

 

badar / badar123 (konto zwykłego usera, może służyć za konto FTP)

root / badarformpc (główne konto administracyjne do SSH)

root / badarsql (główne konto root mysql)

admin / 12345 (administrator forum)

 

 

Download plików : (gdyby ktoś mógł wstawić na inne mirrory, byłbym wdzięczny i dodał do tematu)

 

 

mirror 1 pliki serwerowe :

[url="http://download.hellshare.pl/pliki-serwerowe/sf-by-badar-7z/5254061/"]http://download.hellshare.pl/pliki-serwerowe/sf-by-badar-7z/5254061/[/url]

mirror 1 luncher :

 http://www.multiupload.com/JPLXWF9H3X

hasło do rozpakowania : mpcforum.pl

 

 

Porty do odblokowania :

 

 

13000 - 13099

11000 - 11099

80

8080

3306

22

gotowy plik portmap.ini (wkleić do portmap.ini)

link :

http://wklej.to/nugFU

 

 

Porty channeli i logowania :

 

 

13000 - CH1

16000 - CH2

18000 - CH3

20000 - CH4

11002 - logowanie

gotowe serverinfo.py (wkleić do serverinfo.py

link :

http://wklej.to/IUvLR

 

 

Skany :

 

 

skan lunchera :

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=1c3c66d2b44d679664748fbd0ad7d3cccdac6b7c7d21cfaeec61495353ec172e-1309452271

skan libki (zBug Fixy) :

 http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=8330339a10839b51b437737282dedc4c924f0953f60176432acc59e1d96cf818-1308055416

skan baz (z Bug Fixy) :

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=7d10c0d971bf6adc04d0be8d51f182d9861fc29962caf9df82b0877d74788eef-1309462688

 

 

Gdzie co się znajduje :

 

 

pliki serwerowe - /usr/serverfiles/game/

strona & forum - /usr/local/www/apache22/data/

mysql - /var/db/mysql/

 

 

Specyfikacja plików serwerowych :

 

 

4 channele (zoptymalizowane)

skrypty robiące backup, wznawiające logowanie itd

skrypty /start & /stop

100 % polska baza mysql

100 % polskie germany i questy

odbugowane pliki 2k10 (rw3)

skrypt banujacy gracza po IP

zoptymalizowane pliki (szybsze, wydajniejsze, ciągną mniej ram'u)

całkowite zabezpieczenie przed GM - Mode

Game v4 (przerobione, bardziej wydajne)

 

 

Specyfikacja strony i forum :

 

 

forum MyBB (polska paczka, postawiona na localhost mysql)

100 % działająca, oskryptowana, strona by Me

news panel

IS

skrypty płatności dotpay

rankingi

panel playera

panel GM

prosty w obsłudze cms

odbugowanie postaci

inne przydatne skrypty

 

 

Tutoriale jak postawić serwer na moich plikach =) :

 

Serwer Hamachi / Easy VPN :

 

 

w vbox wybieramy kartę Easy VPN / Hamachi

logujemy się na głównego roota przez vbox / putty

włączamy portmap (skonfigurowany)

wchodzimy : sysinstall --> configure --> networking --> interfaces --> Em0

1 komunikat negujemy (NO), 2 (skanowanie DHCP) zatwierdzamy (YES) --> czekamy

IPv4 i IPv4 adress zmieniamy na swoje IP hamachi / Easy VPN --> zapisujemy --> resetujemy system

następnie testowo odpalamy serwer --> cd && ./start

 

 

Serwer No - Hamachi - router :

 

 

w vbox wybieramy naszą kartę sieciową

logujemy się na głownego roota przez vbox / putty

odblokowujemy porty w routerze (wpisujemy swoje wew IP w przeglądarce --> port forwarding)

wchodzimy : sysinstall --> configure --> networking --> interfaces --> Em0

1 komunikat negujemy (no), 2 (skanowanie DHCP) zatwierdzamy (YES) --> czekamy

Spisujemy IPv4 adress (my jako host łączymy się nim z serwerem, FTP, SFTP i bazą mysql) --> zapisujemy --> rebootujemy

następnie odpalamy testowo serwer --> cd && ./start

 

 

serwer No - Hamachi - modem :

 

 

w vbox wybieramy kartę sieciową NAT lub swoją sieciową

wchodzimy : sysinstall --> configure --> networking --> interfaces --> Em0

1 komunikat zatwierdzamy (YES), 2 (skanowanie DHCP, jeżeli się pokaże) zatwierdzamy (YES) --> czekamy

Spisujemy IPv4 adress (my jako host łączymy się nim z serwerem, FTP, SFTP i bazą mysql, jeżeli go nie ma, używamy swojego wew IP) --> zapisujemy --> rebootujemy

następnie odpalamy testowo serwer --> cd && ./start

 

 

serwer No - Hamachi - livebox :

 

 

w vbox wybieramy kartę sieciową NAT

odblokowujemy porty w livebox

wchodzimy na no-ip.pl by mieć zew IP

wchodzimy : sysinstall --> configure --> networking --> interfaces --> Em0

1 komunikat zatwierdzamy (YES), 2 (skanowanie DHCP, jeżeli się pokaże) zatwierdzamy (YES) --> czekamy

Spisujemy IPv4 adress (my jako host łączymy się nim z serwerem, FTP, SFTP i bazą mysql, jeżeli go nie ma, używamy swojego wew IP) --> zapisujemy --> rebootujemy

następnie odpalamy testowo serwer --> cd && ./start

 

 

zmiana hasła do root SSH / root mysql :

 

 

root ssh :

wchodzimy w : sysinstall --> configure --> root password --> 2 x wpisujemy nowe hasło (nie widać) --> wychodzimy --> gotowe.

root mysql :

mysql -p (hasło badar123) --> SET PASSWORD FOR 'root'@'%' = PASSWORD('tutaj_twoje_haslo');  --> quit --> gotowe.

 

edycja strony i forum :

 

 

by wejśc na stronę wpisujemy :

swojeip/index.php / domena.pl/index.php

by wejść na forum wpisujemy :

swojeip/forum / domena.pl/forum

edycja strony i forum :

/usr/local/www/apache22/data/

 

Bug Fixy na moje pliki =) :

 

 

Nie działa strona ?

W apache wpisz :

 apachectl restart

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

BSD nie odpala się poprawnie ?

uruchom w :

safe mode (klawisz nr 3)

zaktualizuj virtual box'a

uruchom go jako administrator

włącz PAE / NX

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Serwer nie odpala się poprawnie ? (np game pluje errory)

Pobierz bibliotekę systemową ld.elf.so.2 .

DL :

pobierz http://www.speedyshare.com/files/28968335/ld-elf.so.2

Wklej ją do /libexec/ i nadaj chmod 777

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Localhost mt2 nie chce się połączyć ?

pobierz poprawione pliki users .

DL :

 http://www.multiupload.com/M8VJVU1R13

wklej je do :

/var/db/mysql/mysql/

nadaj chmody 777

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

skrypt /stop nie działa poprawnie?

Wykonujemy następujące czynności :

ee /usr/serverfiles/game/close.sh --> kasujemy zawartość --> wklejamy skrypt poniżej --> zapisujemy .

#!/bin/sh
cd game &&
./shut.sh
cd ch2 &&
./shut.sh
cd ch3 &&
./shut.sh
cd ch4 &&
./shut.sh
cd ../game99 &&
./shut.sh
cd ../auth &&
./shut.sh
cd ../db &&
./shut.sh
cd ../game &&
cd ..

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Mysql wypisuje błędy socket?

wpisz :

/usr/local/etc/rc.d/mysql-server restart

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

To na tyle, wszystkie błedy etc będę regularnie dodawał do "Bug Fixów =) .

Życzę miłej pracy i zabawy, mam nadzieję, że jesteście zadowoleni ! =).

W razie problemów, errorów itd, proszę pisać do mnie na PW / Gadu-Gadu - zawsze chętnie pomagam =).

Pozdrawiam Badar =).

 

@topic : aktualizacja - dodano dział "Bug Fixy" jak i Skany ! =)

@topic : dziś / jutro zostaną dodane kolejne tutoriale dot. moich plików, temat z questami, clientem, pliki w wersji 64 bitowej, oraz pliki na BSD 7.2 !! =)

 

 

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/424817-download-new-serverfiles-2011-by-sherermastick/
http://www.mpcforum.pl/topic/400352-index-wszystko-o-plikach-2011-roku-r-2019-r-1875/
http://www.mpcforum.pl/topic/400352-index-wszystko-o-plikach-2011-roku-r-2019-r-1875
http://www.mpcforum.pl/topic/432466-downloadpliki-2k11/page__pid__3081261#entry3081261

 

http://www.mpcforum.pl/topic/553703-reupload-plikow-sherera/

Pomogłam? Daj: "Lubie to"

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/494888-dlhot-freebsd-90-rc2-pobrane-porty-zainstalowany-python/ 

na tych powinieneś pociągnąć trochę ludzi

sygnaac.png

wowaw.png

Opublikowano

Nie SejBes na hamachi te są najlepsze :

http://www.mpcforum.pl/topic/387565-tutdl-pliki-serwerowe-by-badar/

Porównaj specyfikację OS Badara z OS tego up'a z tematu

co z tego ze bsd 9 jest ,to nie oznacza ze szybsza baza jest ,to tylko cyferka i inne liby ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...