Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Odblokować się z Ściany w DT


Rimmero

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na pewno zdarzyło ci się że zablokowałeś się w ścianie w DT

Możesz próbować się uwolnić za pomocą konia lub wierzchowca ale to nie zawsze pomaga

Jednak możesz użyć do tego przedmiot z twojego ekwipunku a mianowicie

Tob%C3%B3%C5%82.jpg
Tobół


Jak go wykorzystać?

Jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji jak wyżej

1.Zdejmujesz zbroje
2.Zakładasz sklep
3.Zamykasz sklep

Jak to działa?

Dzięki temu zostaniesz odsunięty od ściany. Sposób z koniem nie zawsze działa a z sklepem tak dlatego że w momencie utworzenia sklepu twoja postać zamienia się w drewniany sklepik ;)

czyli podobnie jakbyś użył marmuru polimorfii po zamknięciu sklepu stajesz się znowu sobą i twoja postać zostaje "odświeżona" ta sztuczka działa także w innych miejscach np. wszelkiego rodzaju budowlach , pod świątynią itp.

Opublikowano

Aby sposób z koniem działał to po bloku w ściane nie możesz się nawet ruszyć! tylko odrazu zejść, jak się ruszysz to już masz po dlatego ten sposób autora jest dobry na taką chwile, pozdo i Like :)

  • 1 rok później...
Opublikowano

Ojj , nie zawsze to działa lecz czasami się sprawdza zwłaszcza na wysokich piętrach.

Lepiej smucić się i kochać,
niż żyć bez miłości w szczęściu.

Opublikowano

Przyda się na pewno komuś.

Aktualnie zajmuję się tworzeniem plików serwerowych metin2 pod serwer hamachi.

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

@odświeżam

Dodałem trochę treści i zmieniłem kolorki na bardziej czytelne

Mam nadzieje że niektórym się przyda

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...