Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Silkroad revolution + iBot


MistrzuWody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Post uzytkownika sorne

 

1.Instalujesz isro i sro-r

 

2.wypakowujesz ibota do isro

 

3.wlaczasz PHMediaPatcher klikasz custon >>patch

 

4.odpalasz run hackshield

 

5. teraz odpal noralnie silka (isro) gdy silk sie odpali mozna go zminimalizowac jakims programem

 

6.zrob skrot ibota na pulpit najedz myszka na skrot wlacz wlasciwosci i w element docelowy dopisz LS:5 (np."C:\Silkroad - Kopia\iBot.exe" LS:5) przed LS:5 musi byc odstep bo inaczej nie zapisze sie

 

7.teraz odpalamy ibota i sro-r przez loadera

 

Mam taki problem : Zpatchowalem pacza

i Teraz mam PYtanie mam odpalic HS Server Czy run Hack shield : )

Gdy odpale HS schowaj silka to potem niemoge odpalic run Hack shield .

Lecz gdy po spatchowanu odpale run hack shield to mi sie niechce nic wlaczyc

 

Prosze o pomoc zeby ktos kto sie zna poswiecil mi 5 min. Wielkie DZIEKI

Opublikowano

Masz jakies stare pliki...

 

Ja spatchowalem pk2 recznie bo mi patcher nie chcial dzialac specjalnie.

 

1. Run sror hackshield ( wyskoczy ci iphs i je musisz wpisac w pliku r_iphs.ini) -> odpala sie launcher , odpalasz silka i jego zostawiasz w spokoju

2. Odpalasz ibota w wyzej dopisana komenda ( punkt 6 )

3. Włączasz edxSilkroadloader6 zaznaczasz opcje "Multiclient" "nop hackshield" "redirect gateway server" <- Tu wpisujesz port ktory Ci wyskoczy w Ibocie, "patch seed" -> Klikasz launch

4. Logujesz sie na konto, bocisz :P

 

btw pliki z edxsilkroadlauncher chyba musisz miec w folderze z silkiem.

Opublikowano

Creed a ja k spatchowales "ręcznie" ??

34777.png Steam : Igunana1994

24676.png Skype : Aleksander.pawlikowski

28148.png

33251.gif

--- Jak pomoglem daj + ---

4583.jpg }

23438.gif }}}} WIELKA TRÓJKA (niedługo czwórka !!!)

32506.png }

Opublikowano

Po pierwsze nie trzeba wypakowywać ibota do folderu silka. Po drugie nie patchujemy media.pk2 za pomocą PHmediapatchera, jest on nieprzystosowany do tej wersji ( trzeba dodatkowo edytować plik host w win32). Do tego służy

http://MakinWasLubi.pl/4YQYd

- iBot Media Patcher v1.0

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...