Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KLAN


HougemiX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SIEMA !

 

SZUKAM DOBRYCH LUDZI DO KLANU.

 

mój nick na lol'u to HougemiX i gram na EU West

 

Dodajce mnie do znajomych i wtedy popiszemy lub dam wam mojego skypa.

 

Zapraszam :D

Opublikowano

napisz tutaj:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/324020-szukasz-przyjaciol-do-gry-zajrzyj/

Moje AMV:

 

Arpeggio Of Blue Steel:

https://www.youtube.com/watch?v=tMZDfT2ds4I

5 Centimeres per second:

http://www.youtube.com/watch?v=4UFHW47oIwc

Gun Gale Online// Sword Art Online 2:

https://www.youtube.com/watch?v=fP2gEn28_cY

Postaw +, właśnie plusy motywuja mnie do dalszego działania

Opublikowano

Ogarnięty team, boi zagrać się gry :

 

HougemiX (4:52): siema

Opalski (4:52): szukasz dobrych ludzi do klanu

i takie slabe staty postaciami ap mid

HougemiX (4:52): tak

Opalski (4:52): ale spoko

moge wam wyccarowac

gry rankingowe

HougemiX (4:52): hahahahahaha

jaki pewny siebie xDD

Opalski (4:52): no

wystarczajacy

mozesz sie przekonac

moge zebrac 5 osob

i zagrac

z wami

dla mnie np

HougemiX (4:53): +

Opalski (4:53): moge nawet dzis

HougemiX (4:54): ok to za 40 min

Opalski (4:54): to szukam ludzi w buddy

(5:04): mam ludzi

szykuj sie na wpierdol

HougemiX (5:04): czemu jestes taki nie miły

Opalski (5:04): bo lubie trolowac

HougemiX (5:04): ja ci nic nie zrobiłem

Opalski (5:05): zrobiles

napisales

dobrych ludzi

ja jestem cienias

zreszta zobaczysz

(5:24): masz ludzi

/?

HougemiX (5:24): nie mam. Mam 4

Opalski (5:25): to powiedz

mi kurwa

czaemu

piszez ze za 40 minut

gramy

no ja pierdole

HougemiX (5:25): dobra japa klocu

Opalski (5:25): znajdz

1 w buddy

i chuj

 

i usunął z friends, nie polecam.

Opublikowano

Ogarnięty team, boi zagrać się gry :

 

HougemiX (4:52): siema

Opalski (4:52): szukasz dobrych ludzi do klanu

i takie slabe staty postaciami ap mid

HougemiX (4:52): tak

Opalski (4:52): ale spoko

moge wam wyccarowac

gry rankingowe

HougemiX (4:52): hahahahahaha

jaki pewny siebie xDD

Opalski (4:52): no

wystarczajacy

mozesz sie przekonac

moge zebrac 5 osob

i zagrac

z wami

dla mnie np

HougemiX (4:53): +

Opalski (4:53): moge nawet dzis

HougemiX (4:54): ok to za 40 min

Opalski (4:54): to szukam ludzi w buddy

(5:04): mam ludzi

szykuj sie na wpierdol

HougemiX (5:04): czemu jestes taki nie miły

Opalski (5:04): bo lubie trolowac

HougemiX (5:04): ja ci nic nie zrobiłem

Opalski (5:05): zrobiles

napisales

dobrych ludzi

ja jestem cienias

zreszta zobaczysz

(5:24): masz ludzi

/?

HougemiX (5:24): nie mam. Mam 4

Opalski (5:25): to powiedz

mi kurwa

czaemu

piszez ze za 40 minut

gramy

no ja pierdole

HougemiX (5:25): dobra japa klocu

Opalski (5:25): znajdz

1 w buddy

i chuj

 

i usunął z friends, nie polecam.

Kuźwa ,a już szykowałem wazeline.

Tak czy siak ,gościa nie polecam(założyciela)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...