Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wycena Tygra +8 PL


TheYarkiss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1309910474-U105386.png
25. Syriusz

1309910462-U105386.png
Zbr. Płyt. Tygrysa

1309910483-U105386.png
+8

1309910494-U105386.png

beztytuubwp.png

 

1309910504-U105386.png
Yang

1309910451-U105386.png
Mam zamiar sprzedać tego itemka. Jeśli chce ktoś kupić zapraszam PW tutaj lub w grze. Mój nick: Yarkiss. Pozdrawiam!

 

1284282093-U138092.png

1309910516-U105386.png

beztytuucdj.png

Sygna by TheYarkiss

 

 

 

Moje pliki serwerowe na wersję MineCraft 1.1.0:

http://www.mpcforum.pl/topic/542367-dl110pliki-serwerowe-by-yarkisshot/page__fromsearch__1"]http://www.mpcforum.pl/topic/542367-dl110pliki-serwerowe-by-yarkisshot/page__fromsearch__1

 

 

Zajrzyj ;D

 

 

26497.gif

I nasuwa się pytanie: WHAT THE F*CK?!

 

 

Opublikowano

@UP Boże ludzie jak nigdy na Syriuszu nie graliście to nie piszcie spamerzy. Ehh...

beztytuucdj.png

Sygna by TheYarkiss

 

 

 

Moje pliki serwerowe na wersję MineCraft 1.1.0:

http://www.mpcforum.pl/topic/542367-dl110pliki-serwerowe-by-yarkisshot/page__fromsearch__1"]http://www.mpcforum.pl/topic/542367-dl110pliki-serwerowe-by-yarkisshot/page__fromsearch__1

 

 

Zajrzyj ;D

 

 

26497.gif

I nasuwa się pytanie: WHAT THE F*CK?!

 

 

Opublikowano

Nic specjalnego, ulepszacze żeby taką zrobić dropi na 10lv.

Jak ceny są takie jak na Solarze lub podobne to myśle że ok.2/3kk

Opublikowano

Wasze odpowiedzi są w zakresie 2-50kk. Czy moglibyście być bardziej jednogłośni?????

beztytuucdj.png

Sygna by TheYarkiss

 

 

 

Moje pliki serwerowe na wersję MineCraft 1.1.0:

http://www.mpcforum.pl/topic/542367-dl110pliki-serwerowe-by-yarkisshot/page__fromsearch__1"]http://www.mpcforum.pl/topic/542367-dl110pliki-serwerowe-by-yarkisshot/page__fromsearch__1

 

 

Zajrzyj ;D

 

 

26497.gif

I nasuwa się pytanie: WHAT THE F*CK?!

 

 

Opublikowano

Poszło za 5kk ;) Do zamknięcia!

beztytuucdj.png

Sygna by TheYarkiss

 

 

 

Moje pliki serwerowe na wersję MineCraft 1.1.0:

http://www.mpcforum.pl/topic/542367-dl110pliki-serwerowe-by-yarkisshot/page__fromsearch__1"]http://www.mpcforum.pl/topic/542367-dl110pliki-serwerowe-by-yarkisshot/page__fromsearch__1

 

 

Zajrzyj ;D

 

 

26497.gif

I nasuwa się pytanie: WHAT THE F*CK?!

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...