Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]FishingBot na pla


LiverO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! :D

Poszukuje działającego Fishbota na PL'a jakby ktoś

mógł podać mi jakiś link lub udostępnić byłbym bardzo wdzięczny z góry

dziękuje Pozdrawiam LiverO. :)

real-madrid-logo.jpg

Opublikowano

A moglibyscie podac jeszcze do Blocku SH inka?

Szukałem i mi nie działa ładuje się do 33% aktualizacji

przy wgranym SH BLOCKU ;//

real-madrid-logo.jpg

Opublikowano

Zrobiłem wszystko jak należy w zablokowaniu i wyskakują

mi następujące błędy START_MONITORING_SERVICE_ERROR , INVALID_FILES nie mam

pojęcia co mam dalej z tym zrobić, będę jeszcze kombinował ;//

real-madrid-logo.jpg

Opublikowano

tu masz link do pobrania folderu z zablokowanym hs

http://hotfile.com/dl/118630137/a77f9b4/hshield_blocked.rar.html

https://www.virustotal.com/file/e1e9d55a4ac28f4be0728f3438012516966988f6995c816712c21f86d6768190/analysis/1306093128/

1388363882-U262029.png
Opublikowano

Wielkie dzieki już ściągam i

sprawdzam czy działa ^ ^

 

Wszystko działa z Twoimi pliczkami lecz

jak odpalam fishbota to pisze error getting Metin2 proces handle... ;/

 

ok ogarnąłem już to tylko teraz bot coś w kulki leci....

ponieważ łowi, lowi jest branie zacina i nagle pisze zmieniono przynete na robak i

straciłeś przynete ;// proszę o szybka odpowiedz zależy mi na tym :]

real-madrid-logo.jpg

Opublikowano

Wszystko działa już jak należy pobawiłem się trochę i

działa :) Antix wielkie dzięki za pomoc szacun ziomek. :)

 

//nie ma sprawy;)

real-madrid-logo.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...