Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM] Błąd


pisior001

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam taki błąd żę gdy odpalam minecraft wyskakuje mi taki błąd:

 

 

Bad video card drivers!

-----------------------

 

Minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated OpenGL mode.

This can usually be fixed by updating the video card drivers.

 

 

 

--- BEGIN ERROR REPORT 7fe0271 --------

Generated 06.02.12 23:12

 

Minecraft: Minecraft 1.1

OS: Windows XP (x86) version 5.1

Java: 1.6.0_30, Sun Microsystems Inc.

VM: Java HotSpot Client VM (mixed mode), Sun Microsystems Inc.

LWJGL: 2.4.2

[failed to get system properties (java.lang.NullPointerException)]

 

org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated

at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method)

at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52)

at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:185)

at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:311)

at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:856)

at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:784)

at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:765)

at net.minecraft.client.Minecraft.a(SourceFile:230)

at net.minecraft.client.Minecraft.run(SourceFile:648)

at java.lang.Thread.run(Unknown Source)

--- END ERROR REPORT 7eb74c3f ----------

 

 

 

PS.Nie piszcie mi zaktualizuj stery do karty nie moge bo gdy to robie pisze ze komputer nie może odnaleść bardziej odpowiednich sterów do karty.

 

Moja karta to : Mobile Intel? 945 Express Chipsets Family

Gość                
Opublikowano

No ja ci napisze że masz za słabą kartę graficzną i nic na to nie poradzisz.

Radze kupić nową.

Opublikowano

Tlylko najnowsze sterowniki pomogą

 

Tu masz stery :

http://downloadcenter.intel.com/SearchResult.aspx?lang=eng&ProductFamily=Internet+Devices&ProductLine=Netbooks&ProductProduct=Mobile+Intel%C2%AE+945GM+Express+Chipset+Family

Opublikowano

Panel Sterowania ---> Menedżer urządzeń ---> Karty Graficzne ---> Właściwości ---> Zakładka " Sterownik " ---> Aktualizuj Sterownik...

 

@Edit

Napisałeś, że nie może... więc ściągnij z neta.

3t6EGVz.png

 

Opublikowano

Tlylko najnowsze sterowniki pomogą

 

Tu masz stery :

http://downloadcenter.intel.com/SearchResult.aspx?lang=eng&ProductFamily=Internet+Devices&ProductLine=Netbooks&ProductProduct=Mobile+Intel%C2%AE+945GM+Express+Chipset+Family

 

ale które mam ściągnąć?

Opublikowano

ATI

http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

GEFORCE

http://www.nvidia.pl/object/geforce_family_pl.html

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

Karta Graficzna: Mobile Intel? 945 Express Chipsets Family

System operacyjny: Microsoft Windows XP Home Edition (5.1,kompilacja 2600)

Procesor: Intel? Core? Duo CPU T2250 @ 1.99GHz (2 CPUs)

Pamięć RAM: 2040MB RAM

Opublikowano

Zaaktualizuj sterownik.

 

Panel Sterowania --> Menedżer urządzeń --> Karty Graficzne --> Właściwości --> Sterownik --> Aktualizuj Sterownik

 

Jeśli to nie pomoże to kup nowa karte ;f

asaprocky_gif-1422823049.gif
XDDD

banner1.png
| PostWriter | ExKidMod Mc | exKidMod CoD | exAdministrator CoD4 Mpcforum | ExMentor |
 

Opublikowano

Zaaktualizuj sterownik.

 

Panel Sterowania --> Menedżer urządzeń --> Karty Graficzne --> Właściwości --> Sterownik --> Aktualizuj Sterownik

 

Jeśli to nie pomoże to kup nowa karte ;f

Syberian czytaj cały temat a nie pisze że nie moge zaktualizowac bo pisze że komputer nie moze znalezc bardziej odpowiednich sterów
Opublikowano

Syberian czytaj cały temat a nie pisze że nie moge zaktualizowac bo pisze że komputer nie moze znalezc bardziej odpowiednich sterów

Skoro nie umiesz zainstalować sterowników to nie ma mowy żebyś pograł w minecraft.

Tego się nie robi przez jakiś menadżer windowsa tylko instalujesz zwyczajny plik.

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

Plik który pobrałeś aktualizujesz, po aktualizacji resetujesz zwyczajnie kompa i wszystko Ci śmiga, tak samo jest z kartą dźwiękową. = ]

OndteAw.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...