Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Laptop szkolny i sterowniki


musicshaggy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dostaliśmy laptopa do radiowęzła, wiadomo po co ; ) Hasło administratora było banalne, więc mamy dostęp do całego laptopa. Postanowiliśmy ściągnąć Minecrafta, okazało się że system jest czysty więc ściągnęliśmy również sterowniki do Radona bodajże 7200 (Toshiba Satelite U100) , niby jest wszystko dobrze się zainstalowało, włączamy Mc i wywala że nie ma OpenGl, wchodzimy w folder ster, a tam pusto

o.O Robiliśmy z trzy razy reiinstal ster. grafiki i nic to nie dało, uruchom jako administrator też nic, usunąłem nawet wszystko z rejestru też nie działa. Dodam że na wcześniejszym systemie (W Vista) wszystko działało bez problemu. Pozdrawiam. Polecą lajki.

aqcu39P.png
Opublikowano

niektóre laptopy akceptują tylko firmowe sterowniki od producenta sprzętu

jeśli windows rozpoznaje prawidłowo i instaluje sterowniki nie staraj sie go poprawiać

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

właśnie że są, wystarczy poszukać sobie po serialu modelu

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Ten prehistoryczny radeon nie obsługuje Opengl w wersji wymaganej do uruchomienia minecrafta.

Odkąd minecraft wymaga nowszej wersji Opengl tak już jest.

Opublikowano

Ten prehistoryczny radeon nie obsługuje Opengl w wersji wymaganej do uruchomienia minecrafta.

Odkąd minecraft wymaga nowszej wersji Opengl tak już jest.

Nie umiesz czytać ? Pisałem że na Visicie wszystko normalnie działało.
aqcu39P.png
Opublikowano

Java 6 30, Net. Framework 4.5, Visual Basic Studio 2010.

Przeinstaluj to wszystko i sprawdź jeszcze raz.(Pamiętaj że java ma być w wersji 6, a nie 7)

BTW: Graphic card: Must support OpenGL 1.4 or better A radeon 7200 oferuje jedynie 1.3.

Link do tematu gdzie ktoś miał podobny problem:

http://www.tribalwar.com/forums/archive/t-629381.html

Opublikowano

Dobra jutro ogarnę sprawę i najwyżej, napiszę co i jak ; ) Napiszę PCI i DEV graficznej może coś podpowie ; )

NEWcapidua122:

Mam ściągnąć VBS jako cały program ?

Nie ogarniam, i prosiłbym o linka do VBS .

aqcu39P.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...