Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[I] Tak się bawią Panowie GMi i FMi :D hahaha


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Taki właśnie jest skład nexona ehh szkoda gadac.

Oni wiedzą że sa hacki zamiast za hackshielda sie brac to takie bajery robią -.-..

Szkoda gadac

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Może, sprawdzali zabezpieczenia CA ;) lub po prostu jak to nie którzy lubią "wqrwiać innych"

dópa!

 

 

Rejestracja: 29 sty 2010

 

Opublikowano

No to skoro jak piszesz chcieli "wqrwiać innych" to złamali i tak i tak regulamin Nexona. Mieli hacki na swoich kompach i używali ich.

A co oni tam mają sprawdzać w zabezpieczeniach? Skoro i tak oni VIP hacku nie wykryją lub po prostu nie chcą wykryć, bo bym się nie zdziwił jakby VIP hack był powiązany z Nexonem (dodatkowy interes?). A skoro oni by nawet sprawdzali te zabezpiecznia to po co jak osły wszyscy używali hacka? Jeśli już by ktoś miał takiego hacka sprawdzać to osoby, które pracują w firmie (a nie tylko im pomagają jak FMi i GMi). Bo po co mają niby sprawdzać wszyscy FMi i GMi zabezpieczenia?

 

A oto jak mi odpisał na polaczkowym forum brajan:

"AlterEgo-, tak lejemy się na OPK z GMami w zamkniętych pokojach jak się nudzimy. Wcale tego nie robimy żeby poznać nowe zabawki czy sprawdzić czy Hackshiled taki syf wykrywa. Haksimy na lewo i prawo. Taka oto nasza zabawa."

 

Tak jasne po co im poznawać "nowe zabawki" i sprawdzać hackshielda? To musi od razu około 10 osób sprawdzać? Śmierdząca bardzo sprawa.

Opublikowano

Tylko oni nie wkurwiają innych bo grają razem całą paczką.

A zastanawialiście się czy Wszystkie hacki mają pozwiązanie z Gm'mami ?

Opublikowano

Co z tego, że swoją paczką grają? To tak samo jakbyś to Ty założył rooma i zaprosił tylko swoją paczkę :> Każdy by sobie na hacku cisnął i co? I by Cie zbanowali, bo zwykłemu graczowi nie wolno ^^ I czego oni mają niby się dowiadywać o hackach? Oni mają banować, a nie na hackach próbować czegoś, bo po co im jakieś informacje jak hack działa i jakie ma funkcje? To samo mogą się dowiedzieć jak działają na YT, bo dużo filmików jest o tych szmaciarskich hackach...

Hackshield musi być niesamowicie dziwny, żeby nie wykrywał hacka... Niby VIP nie wykrywalny, ale jakim to prawem niby? Skoro oni mają dostęp do całego komputera kogoś to chcąc nie chcąc i tak hacka znajdą ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...