Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HaxBall


Covver

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak...Tak wiem;

Było już wiele razy.Ale spróbuje!

Kto jest za wprowadzeniem działu / subfora HaxBall ?!

 

HaxBall:

Przykładowy filmik jaki zrobiłem ja (Mythias) z kolegą (ZimnePIWO):

 

Opis by Me:

HaxBall to gra, w której ,,poruszamy'' się graczem (kołem)

i strzelamy do bramek przeciwnika. Niedawno twórcy

umożliwili nam ,,przerabianie'' stadionów i tworzenie

nowych.

 

Notka:

Więc nie gadajcie mi mpc - Multi Player Cheats!

Bo np. do DcUO nie ma hacków ani

cheatów, a dzial jest.

Jako MPC możemy stworzyc ligę haxballa.

image.png 

Opublikowano

Przestańta mnie tutej spamować to gro z grafiko za czasów 100 lat za tibjo.

 

Prawda, DCUO ma swój dział, a nie ma cheatów, no ale kurwa widzisz jak się rozwija?! Na nie, bo dział by tylko zawalał miejsce.

pozdrawiam heniuś

Opublikowano

Do DC Universe były hacki i kto wie możliwe, że jeszcze będą. Poza tym DC Universe jak i np. LoL to działy przeznaczone do dyskusji, wymienienia się spostrzeżeniami, czy doświadczeniami dotyczącymi gry.

Sam codziennie gram meczyk w HaxBall'a jednak trzeba myśleć racjonalnie. Nie ma do niego hack'ów, Tutorial'u też o nim nie napiszesz. Proponuje najwyżej utworzyć jakiś temat np. w Pogaduszkach, w którym gracze z MPC mogliby się umówić na wspólny mecz.

Na nie.

1294477714-U1.png

Opublikowano

no co wy chłopaki...

przecie w dziale było by od groma tematów z ustawkami na mecze, "ligami" iiiii.... to wszystko ?

 

Nie.

Gość Pexior05
Opublikowano

Miliony razy był wałkowany ten temat.

Niby tam coś trzeba umieć, coś znać.

Ewentualnie pod subforum "via www" ale tak to "no way."

Jeśli pod subforum to tak. Pod własny dział - nie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...