Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NO-PREMIUM][24/7][Dedyk][NO-WI][SV/FB/RP] Uderz W Kwadrata


MARVIN_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png

Typ: SV/FB/RP

Adres IP: 91.121.255.27:25565

Status: status.png?ip=91.121.255.27&port=25565

informacje.png

Sloty: 10 (na czas testów)

Whitelista: no.png

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: ok.png

Ender: ok.png

 

team.png

HeadAdmin: MARVIN_PL

Admin: PatrykCZEGO

Mod: KKenpachi

Mod: KaBooM

Pomocnik: Alan976

Pomocnik: TheOsteeR

Technik: MinecraftThePlay

Grafik: jasny

 

pluginy.png

Waluta, Sklepy, Warpy, Comandbook, Dynmap, AutoSave, AuthMe, FalseBook, LWC, TreeAssist, AutoLight, eTeleport, MobRider, WE, WG, NoPvP, Arena, Rezerwacja Slotu, Latający dywan,

Pełny spis na uderzwkwadrta.aey.pl

inne.png

To jest Open Beta

Max było 12 graczy normalnie jest 4-9

b_560_95_1.png

 

Budowle: Sklep, Giełda, Mam Talent 1-3, Piaskowa Arena, NY, Pustynne Miasto, Leśne Miasto, Zamek $EKIPY, Świątynia, Domek na plaży, i wiele więcej.

 

Pany na przyszłość: Frakcje, Gildje, PvP miedzy grupami/frakcjami.

Opublikowano

Nie polecam co chwile Admin teleporuje pozniej zabija cie on albo inny gracz i tracisz itemy a jak ty zabierzesz cos to cie Zabija i tak

pozdro dla Admina 13 Age -.-"

katarinasignaturebypeve.png

 

Win 100 Done

Win 200 Done

Win 500 Done

Win 1000 Done

Win 1500

Win 2000

Win 3000

Win 5000

Win 10000

Win 20000

Win 50000

Opublikowano

Nie polecam co chwile Admin teleporuje pozniej zabija cie on albo inny gracz i tracisz itemy a jak ty zabierzesz cos to cie Zabija i tak

pozdro dla Admina 13 Age -.-"

Mogłeś wyłączyć PvP i sprawić aby all moby były neutralne ale oczywiście nikt nie czyta instrukcji :(

Opublikowano

Mogłeś wyłączyć PvP i sprawić aby all moby były neutralne ale oczywiście nikt nie czyta instrukcji :(

 

Czytanie ze zrozumieniem sie klania co mi da wylaczenie pvp jak admin 13 letni teleportowal mnie prawie ze pod niebem i spadajac zabijal mnie po 2 gdzie w moim zdaniu jest mowa o mobach i jak juz to Regulami a nie instrukcja Analfabeto

katarinasignaturebypeve.png

 

Win 100 Done

Win 200 Done

Win 500 Done

Win 1000 Done

Win 1500

Win 2000

Win 3000

Win 5000

Win 10000

Win 20000

Win 50000

Opublikowano

 

 

Czytanie ze zrozumieniem sie klania co mi da wylaczenie pvp jak admin 13 letni teleportowal mnie prawie ze pod niebem i spadajac zabijal mnie po 2 gdzie w moim zdaniu jest mowa o mobach i jak juz to Regulami a nie instrukcja Analfabeto

Chodziło mi o to że atakowanie przez moby też możesz wyłączyć. Poza tym na stronie jest zakładka Pierwsze kroki, mogłeś kogoś zapytać o komendę. Jeśli miałeś problem z adminem to trzebabylo do mnie napisać.

Opublikowano

taaak... prawie pod niebem (przepraszam pozwolcie ze sie wlacze teleportowalem cie 2 razy i nie pod niebem tylko przy dachu bys oddal itemk i graczom bo je ukradles i nawet cie nie zabilem) -,- <_<

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...