Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Komputer


C.J

Rekomendowane odpowiedzi

Weteran
Opublikowano

Witam.

Chciałbym zamówić sobie jakiegoś pc'ta z allegro, tylko nie wiem, który zestaw byłby najlepszy ;/

Interesują mnie takie do 2500 zł, najlepiej w monitorem.

 

Myślałem o tym

http://allegro.pl/pelny-zestaw-fx-4100-8gb-1000gb-laser-19-i2074899384.html

 

Oraz o tym

http://allegro.pl/kompletny-zestaw-komputerowy-dla-graczy-hit-i2078006752.html

 

Zależy mi na 8GB ram i procesorze minimum 3GHz

1329036830-U154499.png
Opublikowano

Broń Boże z allegro, to są syfy

 

1. Karta graficzna troche słaba jak do tego sprzętu, zasilacz to bomba zegarowa.

 

2. słaby zestaw nieopłacalny.

 

Złóż komputer lub kup coś lepszego.

1367303118-U250803.png

Wszystko trzeba od nowa...

Weteran
Opublikowano

A stronkę, na której mógłbym złożyć i zamówić to co wybrałem poda ktoś?

Coś w typie allegro, wybieram części i potem oni mi je przyślą jak zapłacę..

1329036830-U154499.png
Opublikowano
morele.net jeden z lepszych sklepów. Jakbyś miał problemy ze złożeniem to pisz tutaj albo nawalaj na PW :)

+ Daj "Lubię to" jeżeli w czymś Ci pomogłem.

Weteran
Opublikowano

Huh ciężko wybrać jak nie wie się co ;D

Do 2000 tysiaków chciałbym się zmieścić, bo jeszcze monitor muszę kupić ;x

Mam zamiar pograć w najnowsze gierki bez żadnych problemów.

Patrze, że tu nawet coś ciekawego jest (na esc.pl)

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=369_372&products_id=45534

Czy te ramy wejdą i będą działały bez zakłóceń?

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=113_278&products_id=20380

I czy ten sprzęt co podałem nadaje się do grania? (nie znam się w ogóle na kartach graficznych)

1329036830-U154499.png
Opublikowano

Tak średnio za rok dwa juz by nie dawał rady.Jak chcesz to złożymy ci kompa wklepiesz sobie do konifguratora na esc i ci przyślą gotowego kompa ^^

Opublikowano

dołączam się do prośby mój pc to 13 letni grat procesor pentium 1 ..... Mi chodzi o taki do gier jak : MW3,BF3, i przyszle gry czyli Black Ops 2 i MW4 :D

Weteran
Opublikowano

No to liczę na Waszą pomoc ;)

Żeby był mocny, ale tani ^^

Do 2500 zł może być.

1329036830-U154499.png
Opublikowano

Procesor: Intel Core i5-2500K /3.3GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/ 849 zł

Płyta główna: AsRock P67 PRO3 B3 /intel P67/ 369 zł

Pamięć RAM: GoodRam 4GB (2x2GB) 1600MHz CL9 Play 130 zł

Karta graficzna: Gigabyte Radeon HD6850 OC 1024MB DDR5 /256bit/ 2xDVI/HDMI/DP 615 zł

Obudowa: Aerocool VS-9 okno (bez zasilacza) 179 zł

Zasilacz: XFX Core 550W 120mm 80+ SLI PSU 285 zł

Bez dysku i napędu bo to masz ze starego;f

W razie czego dysk mozesz na allegroszu kupić za 2 stówki bo nówek sie nie oplaca teraz kupowac

Opublikowano

Czy na takim kompie spokojnie pójdzie BF3,MW3 i przyszłe produkcje :)? i Czy będzie warczał jak kosiarka -.- ? :P

 

PS. Like ^^

Opublikowano

słuchaj, mam monitor chyba około 20 Cali LG czy na nim wszystko będzie ok :P ?

 

Aha i ten zestaw który dałeś to jak zrobić wysłać na zlecenie do Tego esc.pl czy informatykowi który złoży czy jeszcze samemu kupywać części i dopiero do informatyka?

 

 

Wyjdzie około 2,400 zł co ?:P

Opublikowano

Ta bedzie ok.

wchodzisz na esc w prawym górnym rogu masz stwórz zestaw.Wyierasz podstawke 1155 wypelniasz tym co dałem jesli ci odpowiada i dalej to już banal

Opublikowano

Cześć , pojawia sie jeden problem ja wywalam 2,4 tysiąca zł a nie ma wielu rzeczy których nie mam dobrych w starym PC jak karta dźwiękowa itd,,, aha i poco zasilacz do obudowy o.O ;D

Nie podałeś wielu rzeczy jak wentylator , kieszeń HDD i karta dźwiękowa :/

CHyba nie ujdzie bez wezwania informatyka :D

 

chodzi mi oto co musze dokladnie dołożyć ze starego komputera lub kupić aby komp już był na chodzie,,,,

 

ze starego compa wyjmę ; Karta Sieciowa,Dysk Twardy,DVD-ROM

 

Chodzi o o to jaki wentylator i inne gówna by tylko otworzyć paczke , informatyk mi podłączy Napęd i Dyski i karte sieciową właczy do prądu a ja :bede grau gre

Odwdzięcze się wieloma like-ami ^^

'

 

Procesor:

Itel Core i5-2500K /3.3GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/

849 zł

 

Płyta główna:

AsRock P67 PRO3 B3 /intel P67/

369 zł

 

Pamięć RAM:

GoodRam 4GB (2x2GB) 1600MHz CL9 Play

130 zł

 

Wentylator:

-

-

 

Druga pamięć RAM:

-

-

 

Dysk twardy:

-Będzie ze starego

-

 

 

Kieszeń HDD:

-Co to jest i po co ?

-

 

Karta graficzna:

Gigabyte Radeon HD6850 OC 1024MB DDR5 /256bit/ 2xDVI/HDMI/DP

615 zł

 

Karta dźwiekowa:

-

-

 

Głośniki:

-mam

-

 

Napęd FDD:

-nie wiem co to

-

 

Nagrywarka DVD:

-

-TO chyba znaczy napęd DVD-ROm to mam :)

 

Karta sieciowa:

-

-chyba ze starego będzie

 

Tuner TV:

-

 

-

 

Obudowa:

Aerocool VS-9 (bez zasilacza)

179 zł

 

Zasilacz:

XFX Core 550W 120mm 80+ SLI PSU

285 zł

 

Listwa zasilajaca:

-

-

Opublikowano

Japierdole

Zasilacz ci jest potrzebny bo płyta główna ci prąd wyczaruje ?

Na chuj ci kieszeń hdd

http://www.proline.pl/?n=kieszenie-hdd-external-hard-drive&grupa=konf

zbędny bajer .Wentylator do procesora będzie w opakowaniu bo procesor jest w wersji BOX . A wentylator ten z tyłu będzie w obudowie .

1358177528-U70874.png

Opublikowano

Karta sieciowa zintegrowana z MOBO jest więc po co wyciągać. A twój stary napęd optyczny musi obsługiwać SATA.

Napęd FDD to na Floppy diski czyli dyskietki, niepotrzebne. Dysk twardy musi mieć obsługę SATA3, a dam sobie rękę uciąć że twój stary nie posiada jej.

Albo poczytaj o składaniu komputerów albo użyj tego:

http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/zestawy_komputerowe_na_luty_2012

Opublikowano

ok bez kieszenie ale ja siępytałem

 

 

-O to jaki zestaw wpisać żeby przysłali i tylko podłączyć i zainstalować win. i grać

 

 

Prosze o cały zestaw (bez monitora klawiatury itd i Dysku Twardego i Karty sieciowej I DVD-ROM (oczywiście jeśli częśći ze starego będą działać

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...