Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Nemexis HQ jest to fireteam 4 etapowy,który ma na celu zniszczyć "bossa".
Tzw "Boss" może strzelać do nas z karabinu, gazami jak i bombardować nas z bazooki.
Kiedy będzie wystrzeliwał gaz lub rakiety możemy zobaczyć po jego kontrolce z przodu.
combatarms68j.jpg
Fioletowy - gaz
Niebieski - pociski
Czerwony - rakiety


Gdy strzelamy z broni typu AR najlepiej celować w kule którą posiada boss.

Gdy Boss nie rusza się i nie świecą mu się lampki, to w tym momencie nie strzelamy do niego i nie tracimy amunicji, ponieważ nie będą nam się naliczały punkty.

Foto:
combatarms78i.jpg

Etap I
combatarms672.jpg

Etap II
combatarms682.jpg

Etap III
combatarms722.jpg

Etap IV
combatarms772.jpg

Gdy będziemy na etapie drugim po rozwaleniu skrzynki (ss) wyleci nam Apteczka.
combatarms77x.jpg

Na Etapie IV w tym miejscu zawsze znajdziemy jedną paczkę która ma naboje do każdej broni i 4 zwykłe paczki.
combatarms72b.jpg

Poziomy trudności tak jak w każdym fireteam:
-Extreme
-Hard
-Normal



Wyposażenie:
HUeTT.jpg
fv6SS.jpg

Najkorzystniejszym rozwiązaniem z specem to Raven lub Lynx.

Jak I inne bronie typu MG, najlepiej jak są bardzo szybkie:

-MK.48
-K3
-Minimini
-MG36


Z innych rodzajów to najrozsądniejszym jest wybranie broni Ar takie jak ;

-M416
-M416 CQB
-M4A1

Edytowane przez Valze
Opublikowano

Miałem zrobić taki poradnik fajnie że mnie wyręczyłeś ;)

 

Jak wali z bazooki uciekac na schody bo jak bazuka odstrzeliwuje to zazwyczaj jedno piętro.

 

FT wydaje sie latwy poki macie resp tokeny ;)

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Specjalista
Opublikowano

no i móglbyś dołożyć bronie :)

 

najlepiej zwiać z tego piętra na którym strzela boss

 

bo nawet z karabinu może nagle odwrócić się i zabić (kilka razy dostałem heada)

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Opublikowano

Tutek nawet dobry, mógłbyś też napisać ile mniej więcej dostaje się expa za przejście na damym poziomie trudności, ja biorę na ten tryb AR i jedno MG, żeby nawalać nim w bossa.

Opublikowano

Mam pytanie dla was, bo chce kupić turreta i nie wiem czy on będzie strzelał w bosa xD

Dodaj jeszcze co dostajemy za przejście harda i extrima, lajk :)

76561198090890807.png

Opublikowano

Mam pytanie dla was, bo chce kupić turreta i nie wiem czy on będzie strzelał w bosa xD

Dodaj jeszcze co dostajemy za przejście harda i extrima, lajk :)

 

heh bez sensu jest kupować turenta na to Ft o.O kup miniguna, medkidy i spokojnie ponad 200k pkt jak ogarniasz to choć trochę ;)


ehh.:)

Opublikowano

w bosa nie bedzie strzelal probowalem :D

ale zato w 3 etapie sie przydaje nawet jak brama sie zamknie on dalej nabija punkty :P

Specjalista
Opublikowano

warto dodać że jak ładuje te kulki żeby gaz wystrzelić to można w nie strzelać i wtedy one wybuchają na nim, zamiast na nas

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

  • Aive zmienił(a) tytuł na [Combat Arms] Belly of the Beast Co i jak

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...