Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy na serwerze iMetin gra dużo ludu?


XerioSek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich bardzo serdecznie...

 

Otóż, mam jedno pytanie.. Zastanawiam się nad zaczęciem gry na serwerze iMetin, ale problem tkwi w tym, że mam słaby komputer i nie wiem czy tam gra masę osób czy tak średnio na jeża... Mógłbym prosić o wasze odpowiedzi, ile tam gra osób dziennie i czy są tłumy np. na CH3, CH4, CH1, bo na CH2 to zapewne " siedziba " sklepów :)

 

Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedzi, daję like'y za mądre odpowiedzi i polecenia czy warto grać czy nie.

 

Pozdrawiam.

Bądź dobrym człowiekiem, kliknij symboliczne Lubię To! A będziesz wiedział, że wykonałeś dobry uczynek :D:D:D

Opublikowano

Na serwerze osób gra dużo. W przeciwieństwie do użytkownika wyżej - dasz radę grać na nim bez IS. Wszystkie potrzebne itemy znajdziesz w sklepach. IS to tylko dodatek do lepszej gry.

Opublikowano

Ogólnie to każdy metin czy to priv czy global sie już sypie :/ Wszystko sie na IS opiera :D

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Dzięki za info.. Gram na bardzo fajnym serwerze " SurfaceMT2 " extra :)

Bądź dobrym człowiekiem, kliknij symboliczne Lubię To! A będziesz wiedział, że wykonałeś dobry uczynek :D:D:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...