Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zagrajmy w League of Legends i mój nowy kanał na Youtube


tykollo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mój nowy kanał Youtube i Zagrajmy w League of Legends

 

Zapraszam do odwiedzenia mojego kanału. Na youtube nazywam się bardger. Link do mojego kanału :http://www.youtube.com/user/bardger?feature=mhee

 

Nagrywam obecnie serię Zagrajmy w : League of Legends. Planuje nakręcić jeszcze: Zagrajmy w: Republic Comando oraz Zagrajmy w: Empire Total War

Zapraszam do obejrzenia mojego pierwszego oraz drugiego odcinka i zapraszam na kolejne. Sorry za słabą jakość dźwięku i brak full screena w pierwszym odcinku, jednak już w drugim jest to naprawione.

link do drugiego odcinka: http://www.youtube.com/watch?v=HNf9YclXkts

 

link do pierwszego partu: http://www.youtube.com/watch?v=ipVCLyaN9TM

 

link do drugiego partu: http://www.youtube.com/watch?v=KpoZmzdJgt8

 

Zapraszam do oglądania, komentowania i subskrybowania mojego kanału.

Opublikowano

Jest tak nie wiem czy wszyscy przeczytali że to moje pierwsze filmiki a przyznaje że pierwszy wyszedł naprawdę niezbyt dobrze. Jeśli chodzi o jakość mojej gry nie sądze by po jednym odcinku ktoś z was mógł oceniać czy gram dobrze czy nie. Na dodatek podkreśliłem że nie mam jeszcze 30 lvl. Ta seria ma na celu pokazanie graczom jak z czasem gram coraz lepiej i osiągam coraz to lepsze wyniki i staty.

Opublikowano

Jeśli chodzi o jakość mojej gry nie sądze by po jednym odcinku ktoś z was mógł oceniać czy gram dobrze czy nie. Na dodatek podkreśliłem że nie mam jeszcze 30 lvl.

Skoro nawet nie dobiłeś maksymalnego poziomu, nie ogarniasz, że fiddlem mogłeś walnąć fb na anivi, to na prawdę grasz beznadziejnie.

fe7afd2c01dc5fe025c76fe9bf8c0b0e.jpeg
4to7r2K.png

Opublikowano

Jest tak nie wiem czy wszyscy przeczytali że to moje pierwsze filmiki a przyznaje że pierwszy wyszedł naprawdę niezbyt dobrze. Jeśli chodzi o jakość mojej gry nie sądze by po jednym odcinku ktoś z was mógł oceniać czy gram dobrze czy nie. Na dodatek podkreśliłem że nie mam jeszcze 30 lvl. Ta seria ma na celu pokazanie graczom jak z czasem gram coraz lepiej i osiągam coraz to lepsze wyniki i staty.

TYLE ŻE NIKT NIE CHCE OGLĄDAĆ TWOJEGO GÓWNA,

ZROZUMIAŁEŚ?

Btw. Naucz się J.Polskiego ,a nie lets pleje robisz.

Opublikowano

Jak ty grać nie umiesz hahahaha :D. To są normale -30 lvl. Nic ciekawego, grasz badziewnie.

a ty chociaż nakreciłeś coś lepszego ? Jak tak to zarzuć link ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...