Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Wyciąć Efektownie Obiekt Na Zdjęciu.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym przedstawić jeden ze sposobów wycinania obiektów na zdjęciu przy użyciu pióra używanego przez wielu grafików.

Turorial przeznaczony jest dla początkujących którzy marnują czas na wycinanie przez lasso magnetyczne lub wypaczanie a effekty nie są ,aż tak zadowalające co wiąże się z dalszym retuszowaniem.

Widze troche błędów pózniej poprawie ;P.

 

 

1.

0d029a997b977227med.jpg

2.

05d9ca9fa2f00889.jpg

Jeśli punkt wyjdzie po za krawędź cofnij używając klawiszy ctrl+z

3.

d335941e906fd277med.jpg

4.

c72958776c1f8446.jpg

5.

911a39edead9cc94.jpg

6.

00c7362662d519e6med.jpg

7.Przed

3a0b1803a7178c2dmed.jpg

8.Po

1de3da857f5eebf7med.jpg

83416dfa001f9912.jpg
Opublikowano

dla początkujących na pewno przydatne :D

 

Tylko czy ktoś w dzisiejszych czasach z tego korzysta?

Jest przecież PR i masa paczek z renderami do pobrania, tylko trzeba wiedzieć gdzie :D

Ja tam już się w renderowanie nie bawię, pracuję na stockach, albo korzystam z gotowych renderów

 

Tutorial ładnie opisany i jak już mówiłem początkującym się przyda :D

 

 

Z dniem 27.sieerpnia2009 roku wchodze w Akcje "Pomagam tylko w temacie "Odpowiedzi na nurtujace was pytania" jesli popierasz te akcje wklej to do swojej sygnatury

Opublikowano
dla początkujących na pewno przydatne :D

 

Tylko czy ktoś w dzisiejszych czasach z tego korzysta?

Jest przecież PR i masa paczek z renderami do pobrania, tylko trzeba wiedzieć gdzie :D

Ja tam już się w renderowanie nie bawię, pracuję na stockach, albo korzystam z gotowych renderów

 

Tutorial ładnie opisany i jak już mówiłem początkującym się przyda :D

Grafika to nie tylko sygnaturki ;P , nie którzy chcą np. umieścić siebie na ładnie prezentującym się tle ;P.

83416dfa001f9912.jpg
Opublikowano

Mam CS2 i otrzymuję odwrotny efekt . Zaznaczone pole robi się białe a reszta bez zmian :P

Już ok ... Musiałem po prostu zaznaczyć opcję ścieżki .

20358.gif
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jak już zaznacze to mi w warstwach wyskakuje kształt 1 i później nie ma tej opcji jak klikam prawym "warstwa przez kopiowanie"

 

@sry za odkopanie tematu ;/

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

up@ mam ten sam problem ;x

nicew.png

Kliknij na Sygne i Zobacz Więcej moich Prac

Galeria Się Podobała ? Daj addw.png

 

FantasticWorld

Nick: BaNNaN

Klasa: Tajemnica ;>

Level: 1+

 

Sun Online

 

Nick: ItsMyFirstTime

Klasa: Elementalist Ether / Int

Lvl : 56+

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...