Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy FreeBuild + Surv! Brak WL i Lagów! MineGames


Panczo12345

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

minenh.png

 

IP: 188.165.255.58:56667

Slot: 20 (niedługo więcej)

 

a3e685f3c263.png

 

Admini: online, rekrutacja otwarta

 

 

Zwierzeta: on

 

7b014d1d968b.png

 

TeamSpeak3 serwera też jest ;)

Zapraszamy!

 

63b6c086500f.png

Opublikowano

Jezeli zwierzeta i moby sa on to czemu nie ma ich na serwerze??

Jest PVP na warp las i dostalem bana za to ze innych gosci lalem.ŻAŁOSNE

Opublikowano

czy ja powiedziałem coś nie tak? ZEBY ODRAZU MNIE BANOWAĆ?

 

zgadzam się razem z rudym najgorszy serwer i wiesz co ci powiem?

Po 1 to co powiedziałem nie było aż takie żeby mnie odrazu banować za to -

Po 2 Pewnie masz z 10 lat za to -

Po 3 żałosny serwer

Twój serwer i tak padnie po kilku dniach

a na pożeganie powiem ci tak

Adios Pierdolos już masz zrytą reputacje siebie samego jak i serwera ! NQ NOOBIE

Opublikowano

Reklama dupna , serwer też nieciekawy -.-

 

Reklama - 4/10

Serwer 6/10

 

Nie podales praktycznie nic.

asaprocky_gif-1422823049.gif
XDDD

banner1.png
| PostWriter | ExKidMod Mc | exKidMod CoD | exAdministrator CoD4 Mpcforum | ExMentor |
 

Opublikowano

To jest najgorszy serwer na jakim grałam , a reklama do du*y

Reklama : -2/10

Serwer : -2/10 -.-

 

1. Reklama do du*y

2.Serwer do du*y

3. Zabijają na warpach a jak się składa skargi kur*a nie zwracaja uwagi

4. W komendzie /kit tools EQ diamentowe ?! Leczcie sie!

5.Administracja max 11 lat

6.Na działkach tabliczki z napisem "wolne" których nie da się usunąć a jak część z Was wie moderatorzy odpowiadają :"Ja też nie moge rozwalić tej tabliczki!!!!"

PODSUMOWUJĄC :

To nie serwer , ale jedna wielka "DU*A"

UWAGA: Komentarz nie miał celu mocnego obrażenia

założyciela lecz serwera oraz graczy "noob'ów"

grających na tym serwerze.

Lol

Opublikowano

Ciężko z tym serwerem. Serwer prowadzony przez dziwny team. Kopie sobie i pist ban .. Później buduje dom kick, invetory czyste .... NIE POLECAM. ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...