Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] lokalizacja pliku od wbicia lvlu i kulki


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cooltext639022391.png

cooltext639026497.png

1.Wchodzimy do Foldery Pack i wypakowujemy pliki :Effect.eix i Effect.epk(tak jak na screenie)

creen1.png

2.Gdy już wypakowaliśmy pliki:Effect.eix i:Effect.epk powstaje nam folder source i plik RootPackGen(patrz screen)

63320117.png

3.Wchodzimy teraz do folderu Source i przechodzimy na ścieżke plików:\Source\ymir work\effect\etc

Szukamy tam plików:

-levelup_1(odpowiada za efekt wbicia kulki)

-levelup_2(odpowiada za efekt wbicia lvl)

screen folder levelup_1:

57421169.png

screen folderu:levelup_2

86846940.png

4.Edytować efekty po swojemu i spakować etc.Gotowe

 

 

 

cooltext639035223.png

www

Opublikowano

"lokalizacja pliku od wbicia lvlu i kulki"

 

jaaaacie, super! Ktoś znalazł plik w którym możemy łatwo edytować ilość expa na wymagany lvl! A nie, to kolejny bezsensowny temat..

 

Nazywaj temat zgodnie z tym, co w nim przedstawiasz, np. "Pliki z efektami lvl-upu i wbicia kulki" a nie.. No cóż, niech będzie że potrzebny tut..

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

"lokalizacja pliku od wbicia lvlu i kulki"

 

jaaaacie, super! Ktoś znalazł plik w którym możemy łatwo edytować ilość expa na wymagany lvl! A nie, to kolejny bezsensowny temat..

 

Nazywaj temat zgodnie z tym, co w nim przedstawiasz, np. "Pliki z efektami lvl-upu i wbicia kulki" a nie.. No cóż, niech będzie że potrzebny tut..

Jest program do edycji, expa i lvl, ale do 127 ograniczony. Gdyby niektórzy nie wiedzieli, bo ten post może ich zmylić. :D

Opublikowano

cooltext639022391.png

cooltext639026497.png

1.Wchodzimy do Foldery Pack i wypakowujemy pliki :Etc.eix i Etc.epk(tak jak na screenie)

creen1.png

2.Gdy już wypakowaliśmy pliki Etc.eix i Etc.epk powstaje nam folder source i plik RootPackGen(patrz screen)

63320117.png

3.Wchodzimy teraz do folderu Source i przechodzimy na ścieżke plików:\Source\ymir work\effect\etc

Szukamy tam plików:

-levelup_1(odpowiada za efekt wbicia kulki)

-levelup_2(odpowiada za efekt wbicia lvl)

screen folder levelup_1:

57421169.png

screen folderu:levelup_2

86846940.png

4.Edytować efekty po swojemu i spakować etc.Gotowe

 

 

 

cooltext639035223.png

 

Komuś się przyda ^^

>>>> Jakże będą chrząkać warchlaki gdy usłyszą jak cierpiał stary dzik <<<<

Opublikowano

"1.Wchodzimy do Foldery Pack i wypakowujemy pliki :Etc.eix i Etc.epk(tak jak na screenie)"

 

Wypakowujemy pliki: Effect. eix i Effect. epk.

KONTO TEGO UŻYTKOWNIKA ZOSTAŁO ZABLOKOWANE

Opublikowano

Wow ;o .... człowieku odkryłeś gdzie w kliencie są pliki odpowiedzialne, za efekt wbicia lvl i kulki, nie no szacun....

Nie no, żeby nie było każdemu może się przydać ,ale popracuj nad estetyką, bo za dużo i oczojebnie, to też nie dobrze.

Błędy językowe masz nawet w "hobby"

Aczkolwiek według mnie temat nieprzydatny...

Powód?

Jak ktoś tego szuka to moim zdaniem najpierw zajrzy do tego tematu:

http://www.mpcforum.pl/topic/451446-tutco-znajdziemy-w-folderze-pack/

I jeszcze chyba popełniłeś błąd bo efekty wbicia kulki i lvl są w effect a nie etc .-- UP Był pierwszy ;)

 

Pozdrawiam

ZorQ

 

 

Edit: nie każdy musi mieć pakera, który tworzy plik RootPackGen i folder source.

Poszukuje pluginu Gr2 do 3Ds max 2012.

haac.jpg

 

Jestem jaki jestem i tego NIE zmienię!

 

 

 

Moje Tut'y

 

Video tut jak dodać mapę na swój serwer:

http://www.mpcforum.pl/topic/416201-videotut-jak-dodac-mape-na-wlasny-serwer/page__gopid__2960589#entry2960589

Texture Mod:

http://www.mpcforum.pl/topic/406659-download-texture-mod/page__p__2892270__fromsearch__1#entry2892270

Znaczek GM:

http://www.mpcforum.pl/topic/367597-dl-znaczek-gm/page__p__2603024__fromsearch__1#entry2603024

Nowe Zbroje By Baso:

http://www.mpcforum.pl/topic/478940-dltutzbroje-by-baso/

 

Opublikowano

ludzi mój pierwszy tut dajcie +

Zrozum jak już coś robić, to dobrze ;D

Tak jak napisał UP zrób 3.000.000.000 yang i bd zajebisty ;P

Poszukuje pluginu Gr2 do 3Ds max 2012.

haac.jpg

 

Jestem jaki jestem i tego NIE zmienię!

 

 

 

Moje Tut'y

 

Video tut jak dodać mapę na swój serwer:

http://www.mpcforum.pl/topic/416201-videotut-jak-dodac-mape-na-wlasny-serwer/page__gopid__2960589#entry2960589

Texture Mod:

http://www.mpcforum.pl/topic/406659-download-texture-mod/page__p__2892270__fromsearch__1#entry2892270

Znaczek GM:

http://www.mpcforum.pl/topic/367597-dl-znaczek-gm/page__p__2603024__fromsearch__1#entry2603024

Nowe Zbroje By Baso:

http://www.mpcforum.pl/topic/478940-dltutzbroje-by-baso/

 

Opublikowano

ma ktoś jakieś efekty do do zmiany efektu ? bo wypakowałem , ale co mi po tym skoro nie mogę nigdzie na mpc coś znaleźć żeby to edytować -.- Dodaj jeszcze takie efekty z mpc żeby było co robić.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Głowy a nie "główy", popraw jeszcze "Foldery", miałem kiedyś swojego klienta ale dysk mi się zjebał, teraz się będę mścił :)

KONTO TEGO UŻYTKOWNIKA ZOSTAŁO ZABLOKOWANE

Opublikowano

Quil wszystko jest możliwe . Wystarczy pogrzebać i się zrobi . Nawet niech się wymieni all pliki i za okło hm 2 lata będzie może i 10kkkk. ;)

 

Pozdrawiam. =]

Opublikowano

Muszę się wtrącić i zakończyć dyskusję. W plikach jest możliwość ustawienia nawet 255.000.000.000 yang.

Niestety wtedy zbuguje się client i nie będzie kompatybilny z plikami serwerowymi.

 

Co do tematu, zostawiam plusa, bo się postarałeś.

 

@Kasia, fail kotku. ;*

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Muszę się wtrącić i zakończyć dyskusję. W plikach jest możliwość ustawienia nawet 255.000.000.000 yang.

Niestety wtedy zbuguje się client i nie będzie kompatybilny z plikami serwerowymi.

 

Co do tematu, zostawiam plusa, bo się postarałeś.

 

@Kasia, fail kotku. ;*

No tak, ale każdy kto w tym się bawi wie, że trzeba jeszcze edytować klienta :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...