Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie Czy da się odblokować zablokowane porty?


Mambuta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, nie mogę już od jakiegoś tygodnia wejść do obojętnie jakiego metina, czy to priv, PL. Powodem są najprawdopodobniej zablokowane porty, czy jest jakaś metoda żeby je odblokować? Mam Win7, zapora systemu i antywirus wyłączone.

Opublikowano

Spis :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/342935-tut-jak-odblokowac-port/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/451605-tutorial-jak-odblokowac-porty-na-najnowszym-routerze-livebox-zte-20-robienie-serwera-no-hamachi/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/76187-tutjak-odblokowac-porty-inny-sposob/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/427046-tut-zazegnanie-problemow-kolega-nie-moze-wbic/

 

http://komputery.spryciarze.pl/zobacz/jak-przeprowadzic-odblokowanie-portow-w-routerze

Pomogłam? Daj: "Lubie to"

Opublikowano

Spis :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/342935-tut-jak-odblokowac-port/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/451605-tutorial-jak-odblokowac-porty-na-najnowszym-routerze-livebox-zte-20-robienie-serwera-no-hamachi/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/76187-tutjak-odblokowac-porty-inny-sposob/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/427046-tut-zazegnanie-problemow-kolega-nie-moze-wbic/

 

http://komputery.spryciarze.pl/zobacz/jak-przeprowadzic-odblokowanie-portow-w-routerze

 

 

Czytaj ,a nie ślepo dajesz linki do poradników które nie mają nic wspólnego z tym.Specjalisto

Próbowałem według każdego z powyższych poradników, lecz nic z tego dalej nie działa. Mam router TP-link TL WN422G

 

Jaki masz system ?

Pewnie w ustawieniach zapory coś Ci się pojebało

 

Często przy włączaniu clienta pokazuje się takie coś :

adgd.jpg

 

I musisz wtedy zrobić zezwalaj na dostęp

A U Ciebie antyvirus lub zapora blokuje metin2.bin i dlatego to

Opublikowano

Jaki masz system ?

Pewnie w ustawieniach zapory coś Ci się pojebało

...mam Win7, zapora systemu i antywirus wyłączone...

 

Jeżeli sposób glinka nie zadziała - skontaktuj się ze mną przez np. gg a szczegółowo wyjaśnię Ci sposób odblokowania portów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...