Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zbyszkolandia][Hamachi][WL-ON][No-Premium][Ogarnięta Administracja][Czas serwera ON do ustalenia] Serdecznie Zapraszamy !


ArrowHail

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ick: emq

Wiek:15

Jak długo gracz w minecrafta :4 mies

Zrobisz forum : nie umiem ;P

Złożymy składkę i zrobimy dedykowany serwer : moze

Zrobimy fajną mapę : tak ;P

Opublikowano

ArrowHail

 

Właśnie pokazałeś jakim dzieciakiem jesteś Ty swoimi tekstami i udowodniłeś, że

[Ogarnięta Administracja]

jest kłamstwem :)

Opublikowano

nick: RockerPL

 

Wiek: 11 (rocznikowo 12)

 

Jak długo gracz w minecrafta : Od marca 2011

 

Zrobisz forum : Umniem i moge sie tym zając :)

 

Złożymy składkę i zrobimy dedykowany serwer : Chyba xD

 

Zrobimy fajną mapę : oczywiście

928011413476457403957.png

 

 

 

Opublikowano

nick: Creeper

 

Wiek: 14

 

Jak długo gracz w minecrafta : 2.5 roku

 

Zrobisz forum : niestety nie :/

 

Złożymy składkę i zrobimy dedykowany serwer : możliwe

 

Zrobimy fajną mapę : oczywiście

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Nawet nie wbiję na serwer... "Administrator" udowodnił swoją dziecinadę wyklinając użytkownika...

 

Ogólnie nie polecam serwera.

 

Pozdrawiam, Damian.

sygnaturkazx.png

Opublikowano

On nie spamuję, po prostu wyraził swoją opinię, a tak btw to się z nią zgadzam.

Trudno, a i nie spamuj mi w temacie !

Spacja nie powinna występować przed wykrzyknikiem, ogarnięty adminie.

Nie wypowiadaj się nie mądry
"Nie" z przymiotnikami pisze się łącznie.

21bps1.png

Reklama.

Opublikowano

Nie polecam, serwera.

Nie miła atmosfera, admin nie ogarnięty.

 

@UP

Przepraszam, ale zakładam swój własny serwer i ja też mam nick Phoenix.

Więc jak coś to nie jestem ten ArrowHail ! ! !

Proszę nie brać tego pod uwagę ! ! !

luq7n.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...