Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc] Nie moge się zalogować.....


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiatam posiadam pewnien problem z serwerem hamachi.

 

Pobrałem pliki by Aryman i mam z nimi problem tzn: w virtualbox wszystko ok serwer działa z navicata moge sie zalogować.

 

Ale gdy wygeneruje plik serwerinfo.py i pod mienie go w root. to jak wejde przez lanuchera do metka to jest mój serwer i jden chanel z kropeczkami.

Wybieram go i musze podac login i pass Podaje ale sie nie loguje !!!

 

Dlaczego się nie loguje ? Portmap cały odblokowany..... Pliki metina najnowsze a pliki serwerowe by Arymanik z 2010roku chyba są.

 

Robiłem wszystko co znalazłem na YT,MPCI google... ale zawsze to samo obojetnie czy wpisze w root/serwerinfo.py ip z koncówka 100 czy normalną z hamachi :/

 

 

Pomóżcie.... Dodam że kiedys zakładałem serwer i było wszystko ok ale to z jakies 2 latatemu :D

 

Aha i jak dam zaloguj to w oknie konsoli wyświetla jeden pakiet i przez port przesyła bajty.... Ale czemu nie loguje ??

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Klienta z 2010 roku zapewne masz a te SF są z 2008 :)

Potem pozostaje sprawa pong'u(na plikach 2008 raczej pomin ten punkt):

http://www.mpcforum.pl/topic/297384-tut-jak-zmienic-pong/

Dl do prawidlowego kleintta na samym dole :

http://metin2mod.tk/connectchanger.html

a tutaj spolszcz. wbijasz =)

http://www.mpcforum.pl/topic/68481-tutjak-zrobic-spol/

Opublikowano

No niestety zainstalowałem metin2 pl 2008 dałem launchera z ip w root i tak sie nie łączy :/ a pong jest ten sam clienta i serwera :/ Macie jeszcze jakies propozycje ??

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...