Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ktory item lepszy ? i kilka pytan dot. gry ! PROSZE O SZYBKO POMOC !


pat11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema !

Moze mi ktos powiedziec ktory item bedzie lepszy dla zwiadowcy 17 lvl ?

1. luk lowcy szczwanego lisa

obrazenia 47-57 (~52)

sila i inteligencja +36

2. dlugi luk gruboskornosci

obrazenia 38-52 (~45)

wytrzymalosc +42

3. dlugi luk hazardzisty

obrazenia 43- 47 ( ~45)

+52 zrecznosc

Moje staty to:

sila 113 - podstawa 91

zrecznosc 213 - podstawa 147

inteligencja 142 - podstawa 93

wytrzymalosc 193 - podstawa 127

szczescie 107 - podstawa 78

Dobrze prowadze postac jak na razie ?

Jest mozliwosc handlowania innymi itemami z graczami ?

Czy gildia daje jakies konkretne bonusy dla gracza ?

Dlaczego jak zalozylem konto na forum sfgame to nie moge zakladac tematow ?

W ile czasu wbije 50lvl siedziac kolo 2h dziennie ?

Kiedy i jak dostane klaser ?

Dzieki bardzo za pomoc !

Pozdrawiam :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Dobrze prowadze postac jak na razie ? Tak

Jest mozliwosc handlowania innymi itemami z graczami ? Nie

Czy gildia daje jakies konkretne bonusy dla gracza ? Tak do złota i do doświadczenia.

Dlaczego jak zalozylem konto na forum sfgame to nie moge zakladac tematow ?Potwierdz e-maila.

W ile czasu wbije 50lvl siedziac kolo 2h dziennie ? Jak będziesz robić 1 pasek awy w 1 miesiąc.

Kiedy i jak dostane klaser ? Pojawi ci się w sklepie może dziś może za 2 tygodnie

;)

Opublikowano

zdecydowanie wytrzymalosc jest lepsza.

Siema !

Moze mi ktos powiedziec ktory item bedzie lepszy dla zwiadowcy 17 lvl ?

1. luk lowcy szczwanego lisa

obrazenia 47-57 (~52)

sila i inteligencja +36

2. dlugi luk gruboskornosci

obrazenia 38-52 (~45)

wytrzymalosc +42

3. dlugi luk hazardzisty TEN LUK NAJLEPSZY

obrazenia 43- 47 ( ~45)

+52 zrecznosc

Moje staty to:

sila 113 - podstawa 91

zrecznosc 213 - podstawa 147

inteligencja 142 - podstawa 93

wytrzymalosc 193 - podstawa 127

szczescie 107 - podstawa 78

Dobrze prowadze postac jak na razie ? Dobrze. Wal full w zrecznosc , na razie nic w witala

Jest mozliwosc handlowania innymi itemami z graczami ? Nie nie ma

Czy gildia daje jakies konkretne bonusy dla gracza ? Budynki w gildi. Skarbiec daje bonus do zlota, a trener daje bonus do expa

Dlaczego jak zalozylem konto na forum sfgame to nie moge zakladac tematow ? Bo nie potwierdziles adresu email na koncie

W ile czasu wbije 50lvl siedziac kolo 2h dziennie ? Co ma czas poswiecony grze do znaczenia? W ciagu dnia wykonujesz misje (100% awanturniczosci) i musisz ja wykorzystac i kolejne 100 % do wykorzystania dostajesz o polnocy. Lv wbijesz w okolo miesiąc, na grzybach 2 tygodnie

Kiedy i jak dostane klaser ? Trafi Ci sie przy resecie gabinetu magii w gabinecie

Dzieki bardzo za pomoc ! Prosze bardzo

Pozdrawiam :)ja rownież

 

Moja pomoc na czerwono

sygnlamborginipro.png


Filmy z Metin2.PL Solar s26


  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...