Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Nóż czy pistolet oto jest pytanie....?


kaczor211

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Up

Ja na swoim mando mam Lr Pistol + Knife i na VV sprawdza się wyśmienicie :)

@Topid

Według mnie pistolet jest lepszy do campienia (głównie chodzi o duże mapy) jednakże na takie mapy jak VV pistolet też się sprawdza, to moja opinia o LR pistol.

Zdecydowanie bardziej wolę "dziękuje" od "dzięki" i "przepraszam" od "sorry"

Opublikowano

Bierz nóż , tylko ja bym radził atakować z noża a jak ktoś ucieknie dalej to z pistoletu tylko on troszkę się nie nadaje :P

Siema, z tej strony Qucheer. ;)

Opublikowano

Lr Pistol + Knife o.O co to za super połączenie ^^ ?

Zamiast noża kup sobie drugi pistolet Lr albo PP.

Nie śmiej się, jak umiesz kampić to wyciągasz po 4k na rundkę.

Co to za moda na PP ? Dual lr pistol wyciągniesz ok. 1k punktów więcej.

Opublikowano

A ja wam coś jeszcze dorzucę , może się komuś przyda , ja od wczoraj gram pistolecik bliski i PP i gra się git majonez , przed chwilką było 5.6k expa na rundę , rekord to nie jest ale jest całkiem ładnie . + minownik a skille TT na full i elixir na full . LV prawie 22 .

Siema, z tej strony Qucheer. ;)

Opublikowano

A ja wam coś jeszcze dorzucę , może się komuś przyda , ja od wczoraj gram pistolecik bliski i PP i gra się git majonez , przed chwilką było 5.6k expa na rundę , rekord to nie jest ale jest całkiem ładnie . + minownik a skille TT na full i elixir na full . LV prawie 22 .

1. Grałeś tym na lvl 25-30 ?

2. Tym stylem trzeba mieć sporo "zimnej krwi".

3. Na 30 ciężko się zbliżyć do kogoś bez otrzymania porcyjki BS'a na twarz.

4. Minownik ? Na pewno nie granatnik ?

5. 1 punkcik w ST na 22 to troszkę mało, ciężko się do kogoś zakraść...

Opublikowano

1 . Gram na 22 lv ;)

2. No trzeba trzeba ale jest akcja :)

3. Pożyjemy zobaczymy jeszcze 30 lv nie mam więc się nie wypowiem .

4 . :) czepiasz się .

5. Podkradam się " z boku " i jest ok :) Ale raczej nie używam tego w ogóle , gdy jest akcja niedaleko spawnu , to tylko ustawiam wszędzie TT i lece na elix i zabijam . Na tym lv jest to dobre co będzie potem czas pokaże .Wyczyszczę dysk i może nawet dzisiaj nagram jakiś gameplay czy coś takiego ;)

 

Ojj ale emotek xD

 

Zle mnie zrozumiałeś , nie spawnkill . Jeżeli chcesz GP ok zrobię ale nie dzisiaj zle się czuję a mam jutro 3 spr .

Siema, z tej strony Qucheer. ;)

Opublikowano

Nie czepiam się a jedynie stwierdzam, że nie ma w BFH czegoś takiego jak minownik.

Czyli po prostu spawnkill, co jest zakazane na poważnych serwerach.

Czekam na GP, aczkolwiek już widziałem ludzi tak grających.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...