Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ShivaHall - Serwer RPG z innowacyjnym systemem WOR! Bez WL, bez Premium!


liloon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bys mogl dodać do WL wiem że prace są ale bym mogl pomóc nick KainoPL

Nie dodajemy do WL. Mamy stały zespół, a mapa jest prawie ukończona, jeszcze tylko drobne poprawki.

mkgprzezr.png

[Kliknij w obrazek!]

Opublikowano

O której otwarte?

Zapewne nie dziś, ale prawdopodobnie w niedzielę (Jutro) koło godzin obiadowych.

mkgprzezr.png

[Kliknij w obrazek!]

Opublikowano

ludzie nie widzicie w nazwie bez WL??

 

Ja zagram napewno !

 

 

Troche regulamin macie zryty bo za wszystko jest ban to po 1 a tak wgl to nie mozna sobie wyrownac terenu pod budowe nawet bo bana dostane?

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!!!

Opublikowano

ludzie nie widzicie w nazwie bez WL??

 

Ja zagram napewno !

 

 

Troche regulamin macie zryty bo za wszystko jest ban to po 1 a tak wgl to nie mozna sobie wyrownac terenu pod budowe nawet bo bana dostane?

 

Można wyrównać, ale tak, żeby nie oszpecać mapy. WL jest na razie, bo nie było startu.

mkgprzezr.png

[Kliknij w obrazek!]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...