Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak się dorobić na fms/rib +9 (S26) ?


CrazyBoom

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam 30 lvl mam już całe EQ, oprócz broni na 30 lvl +9 i teraz Moje pytanie jest takie jak na nią szybko zarobić.

 

Moje EQ wygląda tak:

 

ZBROJA: Tygra +9 z kd defa +2

HEŁM: Żelak +7

TARCZA: Bojowa +9 - 20% na orki

BRANSA: od 8 lvl 500 pż

BUTY: teraz od 1 lvl +6, na 39 mam 1.5k hp

NASZYJNIK: 1k HP

KOLCE: miedziane +5 - na 33 kupię ebo +7 - to grosze.

Broń ... : Stożek +7 / pajęcza +7

 

Postać:

HP: 4609

DEF: 260

ATAK Z AURĄ: 396-402 w stożku, 418-439 w pajęczej

 

Posiadam także buffkę 26 lvl, błogo na M1

 

 

 

Póki co jechałem na DH, ale coraz więcej ludzi jedzie właśnie na DH w tym samym miejscu.

 

Co polecacie ?

 

- Imha odpada, nie mam cierpliwości

- FB też, szybko bana się dostaję (miałem już body 33)

 

- Może ezo ?

- Może jakieś miejsca na DH ?

- Może ezo pod świątynią (ks klątw)

- Może drop kk, kzz, zardzewiałych ostrzy ?

- Może drop ogonów + w oazie ?

 

Słucham sugestii, oraz proszę tylko o wypowiadanie się osób grających na s26 !

Może kiedyś będzie ;p


Bywalec
Opublikowano

najlepiej to drop medale konne nowy serwer to każdy je kupuje. mozesz też dropic ulepszacze w m2 tzn. k.klejnotu, k.zepsutej zbroi flagi itp.

albo idz dropic na ezo riby. buffce cofnij skille i najpierw zrob pomoc smoka m1

.

Legenda
Opublikowano

Tak jak poprzednik medale. Dobrym sposobem też było by wyprawa na metiny do m2. Zawsze coś może dropnąć. Z zazdrości ku, kd, a możliwe, że z potworów, które metin przywołuje wyleci dobry fms.

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

kilka poradników

http://www.mpcforum.pl/topic/526699-tutorialspis-poradnikow-na-zarabianie-yang-metin2/

1388363882-U262029.png
Opublikowano

Medale - jeden medal 60k - mało opłacalne

Łowienie - małż 200k małż na 2h to będzie dobrze ...

Metki w M2 - znaleźć metka graniczy z cudem, jest pełno ludzi.

 

@Antix

 

Z tych poradników ~90% nie nadaję się na S26 ...

Może kiedyś będzie ;p


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...