Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

LoGServers [DEDYK][SURVIVAL][HARDCORE][CREATIVE][TEAMSPEAK3][60SLOTÓW][UP99.99%][ZEROLAGÓW]


NirrloX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2465668.png

Witajcie Gracze.

Zapewne każdy z was chciałby zagrać na porządnym serwerze dedykowanym.

Bez lagów bez crashów z miłą administracją itp?

Jeśli tak to dobrze TRAFIŁEŚ :)

Bo O to mamy Serwery dla ciebie.

 

Może minecraft cie wciągną swoja piękną grafiką lecz nie ma serwera odpowiadającego na twoje żądanie TRAFIŁEŚ :)

 

Posiadamy Serwery Minecraft 1.1

 

2465671.png

 

-=Frakcje=-

 

IP: 188.165.23.1:25565

 

Slotów:60

 

Pluginy:

-Orebfuscator

-AutoMessage

-WordEdit

-iConomy

-AuthMe

-AutoSave

-CommandBook

-ColoredSigns

-AdvancedBans

-PermissionsEx

-NoCheat

-iChat

-WordGuard

-IPGer

-Factions

-Jobs

 

 

 

2465679.png

 

-Wyspecjalizowana Administracje

-Miłą Atmosferę gry

-Kulturę

-Wielkie Emocje

-Natychmiastową Pomoc

-Wysokiej klasy Serwery

-Zero lagów

-UPTIME 99.99%

 

Ogłoszenie

 

Rekrutacja na Administratorów na serwerach

-Survival

OTWARTA

Podania Składamy na naszym FORUM !

Opublikowano

@up

Podanie piszemy tutaj, nigdzie indziej.

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Opublikowano

Witam szanownych adminstratorów.

Chciałbym złożyć podanie na administratora na serwerze surivival.

Oto kilka rzeczy o mnie:

Wiek:15. 20 lutego kończę

Ile poświęciłbyś czasu na granie na naszym serwerze:w tygodniu poświęciłbym od 2-5godzin

ale w weekendy od 2-9godzin.

Ile już grasz w Minecraft:od roku.

Czy posiadasz skype, gg,TS3:Tak posiadam te wszystkie programy.

Jeśli chodzi o mutacje głosu Nie ma sprawy.

Myślę że podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. :)

Opublikowano

Witam wszystkich administratorów. :)

Jestem zainteresowany przystąpieniem w wasze szeregi. ;)

 

Nick: TheOsteeR

Wiek: 14

Ile czasu w weekend na gre? : 3-7 godzin.

Premium gry: TAK

Komendy (0%/100%): 95%

Ortografia: 99% (nikt nie jest nieomylny).

18706.png

36112.gif

36006.jpg

35944.jpg

34943.png

32519.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...