Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Zrobić żeby Zagrac Po Chińsku Na Zpmt2 S2?


barycz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę niech ktoś mi powie co mam skąd ściągnąć żeby zagrać na zpmt2 s2.....

 

Ten plik 500 MB ze stronki zuiaipk.com nie działa.....wyskakuje error "can't read data from this file"

 

proszę niech ktoś mi powie co mam ściągnąć żeby zagrać na zuiaipk s2 po chińsku będą 5* za pomoc!!!

1365339323-U58387.png

By Valky <3

Opublikowano

mam nadzieje ze stronka zacznie dzialac ;PPPP

 

@EDIT

 

Mozesz to upnac gdzies i dac linka?? plis bedzie 5

Opublikowano

yhy takie sknery jak ty niepowinny sie tu wogole wypowiadac jak chcesz za 50zl te pliki to sie wypchaj -.-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SERWER: dx.87yt2

BrozeqBody Status : Hacked ( Proboje odzyskac )

Eq: Stal + 9 z kd defa +5 , Magnet z kd powtorki +5 , upiorna + 9 , Budda+9 , Ekstazyjne + 9 , Kolce z niebian lez +9 ,bransa z niebian lez + 9 , naszyjnik z niebian lez + 9 ,

5x P

KON: lvl3

< 3 BOODY !

Opublikowano

Wie ktos kiedy bendzie działać is?

Pomyśl zanim pomyślisz o pomyśleniu o napisaniu xD

 

laska.jpg

 

[x] 50 postów

[x] 100 postów

[x] 150 postów

[x] 200 postów

[x] 250 postów

[x] 300 postów

[x] 350 postów

[x] 400 postów

[x] 450 postów

[x] 500 postów

 

Piszę poprawnie po polsku

Opublikowano

@UP

 

Czytaj dokladnie tu chodzi o launchera

2u6igkp.png

 

Trzeba Tam Być Żeby Poczuć Tą Atmosfere :-)

 

Gdzie Najlepsi Kibice W Polsce Są?...To Jest Na To Dowód:

Opublikowano

Ten plik 500 MB ze stronki zuiaipk.com nie działa.....wyskakuje error "can't read data from this file"

 

500mb to chyba raczej cala gra??

 

 

up ściagnij newlongju bedzie dzialac bo sa tak robie tak samo mi lyt2 nie chcialo chodzic

789290350.png

woj.gif

100 [ V ]

200 [ V ]

300 [ V ]

400 [ V ]

500 [ V ]

600 [ V ]

700 [ V ]

800 [ X ]

Opublikowano

a jaki jest link do launchera? ja ma clienta od nl2 i vipmt2 może zadziała

Budowniczy
Opublikowano

A nie latwoej jak sie ma tego cli to go juz otworzyc normalnie.Wchodzisz do foledru z cli, wysylasz skrot teko |||| folderu na pulpit, tam zmieniasz jego nazwe, dalej nie dziala, wracasz znow do folderu i zmieniasz nazwe tego |||| na metin00.exe, nastepnie to odpalasz i juz dziala, robi Ci tez nowa ikonke na pulpicie, ale tej juz nie zmieniaj, bo dziala normalnie;]...

LongjuYT2 s.4

lv.77

Klasa:Wojo mental

Skille:Silne P,Duchowe P, Tapniecie P, Uderzenie G5, Walniecie-1

Eq:Boga +9, Parta +9, Okragla +7, Upiorna +6 i jakies smieci:P

 

Zpmt2 s.2

lv.76

Klasa:Wojo Bodziak

Skille:Aura P, Wir P, 3stronne P, Szarka P, reszta jakies male:P

Eq:Stal +6, Zadlo +7, reszta to jakies smieci:P...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...