Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dieta na spalenie tkanki tłuszczowej.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pewnie parę osób mnie kojarzy,bo pisałem parę tematów związanych z a6w.

 

teraz do tego chciałbym dołożyć dietę,waszą sprawdzoną,bo w google dużo jest różnych i nie wiem co wybrać.

 

Przeważnie wdupczam na śniadanie 2x kromka chleba białego z masłem.

 

W szkole 2x kromka białego chleba z szynką i serem.+ Niekiedy jakieś snickersy czy Bake rollsy.

 

W domu Obiad,a to różnie

 

około 16 przed treningiem płtaki albo 4x kanapki różnie.

 

po 20 jak wracam z treningu płatki albo kanapki.

 

o 21 zaczynam robić a6w i kończę dzień.

 

Sęk w tym że jestem trochę nie przy kości i dlatego,tu macie moje zdjęcie w 2 tygodniu a6w.

 

Za pomoc like i 5 .

 

 

http://imageshack.us/photo/my-images/837/20120203214221.jpg/

cmpunksignaturebyfxtrea.png

 

Opublikowano

lol mi cię? ty chcesz schudnąć?? Ja jem podobnie, ale ćwiczę codziennie.

Mi to wystarczy. Takie diety to tylko dla tzw. jabłuszek 1.80 x 1.80 m.

Nie wiem po co do ćwiczeń to coś jest...

Może nic nie jedz i ćwicz! Tak to będzie najlepsze dla ciebie. Po miesiącu tygodniu będziesz ważył 20 kg + tzw. Kościotrup

76561198034810506.png

Gość daronian
Opublikowano

Po co Ty chcesz chudnąć? Nie wiem czy jestem ślepy, czy Ty przewrażliwiony więc daj swoje zdjęcie od boku.

Według mnie nic nie musisz zrzucać... ile masz wzrostu i ile kilogramów wagi?

Rób brzuszki, nie jedź białego pieczywa, kalorycznych słodkości, wszystkich słodkich i zabarwnikowanych soków.

Twoje ciało się rozwija i powinieneś teraz jeść jak najwięcej, a nie się odchudzać. ok. 3000 kcal, jeżeli trenujesz, etc.

Opublikowano

Panu up dajcie wódki, dobrze mówi.

 

Może jak chodzi na siłownie to marzy o zrzuceniu sadła i przybaniu masy mięśniowej. Mi to się tak kojarzy.I jak się czujesz jak dziennie zjadasz bochenek chleba? xD

Opublikowano

Weź się nie ośmieszaj... Przy takim odżywaniu robić A6W to strata czasu.

Pisałem Ci we wcześniejszych tematach co jeść ,a ty zamiast tam czytać to tutaj robisz spam.

 

Ile razy mozna pisać "zero tłuszczu ,zero słodyczy ,ograniczenie węglowodanów ,dużo białka" ,hę?

Przecież to jest nieznośne.

 

Ułóż sobie sam dietę ,bo nikt Ci nie będzie diety układać.

 

Skorzystaj z

www.sfd.pl

myślę ,że to najlepsze forum na temat odchudzania ,przybierania ,kulturystyki i tym podobne.

hersygna.png
Opublikowano

Ile razy mozna pisać "zero tłuszczu ,zero słodyczy ,ograniczenie węglowodanów ,dużo białka" ,hę?

Powodzenia, widać, że się znasz. Nie chodzi o to, żeby wpierdalać samo białko i trochę węgli, tu chodzi o odpowiednie proporcje.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Weteran
Opublikowano

Ja na twoim miejscu nic bym już po 18 godzinie nie jadł.

Pamiętaj, że bilans kalorii powinien być ujemny.

1329036830-U154499.png
Bywalec
Opublikowano

kup sobie jakieś odzywki najlepiej zapytaj w sklepie i idz na siłownie

.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...