Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] darmowy program do nagrywania filmików z gier?


Grzes111

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Poszukuję darmowego programu do nagrywania filmików z gier

nie interesują mnie żadne programy oparte na licencji trail

tylko freeware :)

 

mam nadzieję, że coś tam wygrzebacie z pamięci :)

 

z góry dzięki i pozdro :)

Jeżeli pomogłem nie zapomnij kliknąć "Lubie to" :)

 

Krol_Kamikadze.png

 

 

moje tutoriale:

 

Myśliwce


http://www.mpcforum.pl/topic/546306-tut-mysliwiec-od-zera-do-bohatera/page__fromsearch__1

Opublikowano

@UP Camtasia Studio i Fraps to nie darmowe programy ;)

 

W przypadku Camtasia Studio 7 masz licencje trial na 30 dni.

A w przydapku Fraps'a możesz nagrywać max. 30 s, na próbę.

 

Co do tych dwóch programów do CS 7 możesz poszukać key'a w google, a Fraps (pełna wersja tzw. "pirat") jest również na każdej głupiej stronie ;)

 

Jeśli chodzi o gry to tylko Fraps, do renderowania Camtasia Studio lub Sony Vegas.

Opublikowano

heh.. widocznie podkreślanie wyrazów nie pomogło :D

myślicie do , że ja głupi i nie wem co to jest fraps, cs7,bandicam?

i wiem co to licencja trial :D nie chcę zbyt piracić dlatego szukam darmowych :(

Jeżeli pomogłem nie zapomnij kliknąć "Lubie to" :)

 

Krol_Kamikadze.png

 

 

moje tutoriale:

 

Myśliwce


http://www.mpcforum.pl/topic/546306-tut-mysliwiec-od-zera-do-bohatera/page__fromsearch__1

Opublikowano

Nie ma chyba takiego, przynajmniej nie spotkałem się z takimi co by były darmowe a nagrywały w dobrej rozdzielczości. Niestety, nie pozostaje Ci nic innego. Albo "pirat" albo odchudzasz portfel.

 

@Edit Masz tutaj key'a do CS 7

 

xxx

Opublikowano

@Up

Nie tolerujemy piractwa na MPC.

 

@Top

Polecam Ci GameCam'a - oczywiście jest to nie porównywalne do Fraps'a, lecz nagrywa w przyzwoitej jakości i ogólnie nie jest źle :)

http://download.chip.eu/pl/Game-Cam_575955.html

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...