Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Hamachi]MINECRAFT SERWER 1.1 [PL] [DUZE MIASTO] NIE DLA LAMUSOW!


Rembel98

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ZAPRASZAM NA SERWER 1.1

 

 

 

 

 

SERWER JEST 25 NA 24 GODZINY NA DOBĘ !!!

 

MILI,POMOCNI I LUBIANI ADMINI

SUPER ATMOSFERA !!!

DUŻO FAJNYCH I PRZYDATNYCH PLUGINÓW

ADMINI:

REMBEL

SLOWIK98 (NIEUSTALONE)

 

 

 

HAMACHI

NAZWA SIECI : MINEGOOL

HASŁO: 123

 

IP:

5.219.68.250

post-509092-0-30625800-1328298347_thumb.png

post-509092-0-99076700-1328298433_thumb.png

post-509092-0-90724300-1328298476_thumb.png

post-509092-0-87992000-1328298493_thumb.png

post-509092-0-64397500-1328298513_thumb.png

post-509092-0-39723600-1328298530_thumb.png

post-509092-0-56246500-1328298551_thumb.png

post-509092-0-81454200-1328298568_thumb.png

post-509092-0-54427900-1328298578_thumb.png

post-509092-0-82688700-1328298593_thumb.png

post-509092-0-88654600-1328298606_thumb.png

post-509092-0-56663800-1328298631_thumb.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ZAPRASZAM NA SERWA 1.1

 

SERWER JEST 25 NA 24 GODZINY NA DOBĘ !!!

 

MILI,POMOCNI I LUBIANI ADMINI

SUPER ATMOSFERA !!!

 

DUŻO FAJNYCH I PRZYDATNYCH PLUGINÓW

 

ADMINI:

rembel

Slowik98

Malina (NIEUSTALONE)

 

BUDOWLE (WARPY) :

1,LAS

2.EVENT

3.LOTNISKO

4.KOPALNIA

5.TESCO

6.LATARNIA

7.WIATRAK

8.STATEK

9.PIASKOWNICA

10.WIĘZIENIE

11. DZIAŁKI

 

 

 

HAMACHI

1.NAZWA SIECI: MINEGOOL

2.NAZWA SIECI: MINEGOLD

HASŁO:123 (HASŁO JEST DO OBU TAKIE SAME ) :)

 

IP:5.219.68.250

ZWŁASZCZA ZAPRASZAM LUDZI KTÓRZY BARDZO CZĘSTO GRAJA W TA GRĘ I NIE BUDUJĄ JAKIŚ SZAŁASÓW :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...