Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MiniTuT] Jak ustawic czulosc myszki gdy jest za mała


ziomalq12347

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak ustawic czułośc myszki

 

Jeżeli naciśniemy " [ " to czułośc myszki sie zmniejszy.

 

A gdy " ] " to czułośc myszki się zwiększy.

 

Oczywiście musimy byc w trakcie gry.

 

 

 

Poradnik stworzony dla zielonych.

beznazwygr.png


Opublikowano

niedługo będą poradniki "podczas logowania naciśnij spacje to ludzik podskoczy"...bezsensowny temat haha...chyba nie ma głowy która mogła by tego nie wiedzieć ;/


ehh.:)

Opublikowano

niedługo będą poradniki "podczas logowania naciśnij spacje to ludzik podskoczy"...bezsensowny temat haha...chyba nie ma głowy która mogła by tego nie wiedzieć ;/

 

to napie*dalaj w spacje jak najszybciej to jeszcze wyżej będzie skakał :))

 

 

// Ładny spam, trzeba to przyznać... 5% / Bebson

dópa!

 

 

Rejestracja: 29 sty 2010

 

Opublikowano

Poradnik to jest banał, nie można tego napisać poradnikiem. Reasumując ten poradnik, może napiszemy jak chodzić, jak strzelać co kliknąć? Wszystko jest w opcjach, możemy zmienić sobie [ ] na ( ) 1 2 i wszystkie inne.

ipo8ba.png

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/166449-mini-przewodnik-po-ca-instalacja-tworzenie-konta-itp/

A w nim

[ - zwiększenie czułości myszy

] - zmniejszenie czułości myszy

 

Nie wiem po co pisać coś 2 razy...

 

 

Tutorial nic ciekawego, jeśli tworzysz coś dla zielonych to znając życie jeśli nie będą spamić na forum to pójdą czytać podklejone tematy a w jednym z nich już to jest.

Opublikowano

Fajnie ja nie zaglądałem w ustawienia i o tym nie wiedziałem jednak mam już tak ustawiona czułość myszki że nie muszę tego zmieniać.

76561198090890807.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...