Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

w temacie "jakiego chempiona kupic "nikt odpowiada


RunnyBunny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yorick:

 

Plusy:

- dosyć wytrzymały

- ciekawa mechanika pozwalająca na przywoływanie ghuli wywołujjcych różne efekty i zadających obrażenia

- potrafi wysysać życie co zapewnia mu możliwość długiego trwania na linii bez powrotów do bazy

- posiada obszarowe spowolnienie

Minusy:

- efektywna gra wymaga sporych zasobów many i/lub dużej regeneracji many

- specyficzny styl gry (przywoływanie ghuli) wymaga pewnej dozy treningu w celu opanowania mechaniki działania

- słabe CC (krótki 1,5 sekundowy slow)

 

Malzahar:

 

Plusy:

- dobry farmer

- skill W (zadaje procentowe obrażenia bazujące na maksymalnym życiu przeciwnika)

- jako jeden z nielicznych bohaterów posiada umeijętność typu "DoT" (damage over time)

- potrafi uciszyć i ogłuszyć

 

Minusy:

- typowe wady Casterów

- całkowity brak umiejętności wspomagających ucieczkę

- wymaga dobrego opanowania umiejętności (zwłaszcza Q skilla) oraz dobrej oceny sytuacji na polu walki

 

Ezreal:

 

Plusy:

- krótki cooldown na Q skill

- spory zasięg umiejętności

- dobry harrasser

- wbudowany Flash (E skill)

- ultimate o zasięgu globalnym

 

Minusy:

- typowe wady Ranged Carry (papierowy, zależny od many, słaby w zwarciu itd)

- praktycznie wszystkie umiejętności to skillshoty (wymagane DOSKONAŁE opanowanie skillshotów, aby gra Ezrealem była efektywna)

Opublikowano

Polecam ezreala,ale każda postać z podanych jest dobra, zależy kto nimi gra. Pod wszystkie 3 postacie potrzeby jest duży mana regen, wiec oprócz postaci zastanów sie nad runami na mana regen.

Powyższy post to jeden z najbardziej elokwentnych i wysublimowanych wpisów na tym forum. Zastanów się 10 razy, nim się do niego odwołasz, oraz ciesz się wiedzą płynącą z niego.

Gość Menesterowy
Opublikowano

Kolego, to, że tam nikt nie odpowiada wcale nie oznacza, że możesz założyć temat i spamować.

Słowne ostrzeżenie + cls.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...