Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]HelixonMt2-Serwer dla Ciebie[Dedyk][PL]


TeChnoLove

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wstep.jpg

_______________________________________________________________________

 

Chciałbym was zaprosić do przeczytania nowej finalnej zapowiedzi serwera HelixonMt2

Serwer powstał dla graczy by w zimowe popołudnia móc spędzić mile czas przy komputerze.

Serwer jest typu Medium/Easy przypominające czasy DiamondMt2 lub innych ciekawych serwerów.

Oczywiście różnimy się od tych innych serwerów wieloma ,rzeczami o których dowiecie się w dalszej części zapowiedzi

:)

 

 

infofj.jpg

_______________________________________________

 

Strona serwera:


xxx

Forum serwera :

www.helixonmt2.pl/forum

 

Ts3:


91.121.4.5

 

 

 

Raty:

 

Raty serwera nie będą zbyt małe ani zbyt duże by gra nie była monotonna ani nie znudziła się za szybko.

W Procentach obstawiamy 350% expa, yang i drop

:)

_____________________________________________________

 

Sprzęt:

 

Procesor:

 

Intel Bi Xeon E5606

2x4x2.13+ GHz

 

 

Ram:

 

 

24 GB DDR3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na naszym serwerze znajdziecie wiele ciekawych rzeczy oraz nowości.

Nie chcieliśmy przesadzić z nimi by nie zasypać was masą zbędnych broni etc.

 

 

mapyf.jpg

 

0202112153.jpg

 

0202112214.jpg

 

 

 

 

 

W przyszłości zostaną dodane jeszcze nowsze

;)

_______________________________________________________

 

Demon Tower v2.

 

Planujemy dodać go już niebawem gdy serwer będzie cieszył się sporą popularnością.Będzie to rajd z nowym

Bossem na końcu oraz postaramy się wykonać moby tylko naszej roboty

:)

Resztę dowiecie się o tym już niebawem ;d

_______________________________________________________

 

Nowe Kamienie Dusz:

 

Na naszym serwerze spotkacie całkiem nowe Kd by umilić grę i czas spędzony na serwerze

:)

SS zostanie dodane .

 

_______________________________________________________

 

Całkiem nowy system ulepszeń zbroi:

 

By wyróżnić nasz serwer Helixon spośród innych postanowiliśmy dodać do dropu Togę

;)

 

Wygląda ona tak:

 

togi.png

 

Toga będzie na 70lv. tak jak stal+9 tyle ,ze będzie ona albo 100% do PvP albo do expa

;)

 

Będziemy ulepszać zbroje tak :

 

Stal -------->Szmaragd----------->Szafir

 

Niebiańska Toga -------> Toga Słońca ------------->Toga Smoczej Krwi

 

I Pytacie co dalej

:)

 

 

Dalej już tylko dwa Hwangi ale co będzie na nie potrzebne ? ;x

 

Gdy będziemy chcieli wykonać Złotego Hwanga musimy najechać na Togę Słońca lub Szmaragdową Stal

:)Potrzebne będą jeszcze ulepszacze takie jak jedwabna nić czy szmaragd :) Z Togą z Smoczej Krwii to samo :)

__________________________________________________________________________________

 

Nowy wierzchowiec :

 

Wielu starożytnych rycerzy krainy Helixon marzyło by go zdobyć a możesz go zdobyć właśnie ty

:)

Najnowszy wierzchowiec o nazwie ,,Niebiański Pegaz " Jest dostępny właśnie dla Cb. lecz musisz sporządzić ,,Eliksir Legendarnych Stworzeń " by przemienić swojego rumaka w tego cudnego Pegaza.

 

Jego Bony wrodzone to :

 

-30% potwory

-3000 PŻ

 

systemulepszen2.jpg

 

faqgq.jpg

 

1.Chanele:

 

Póki co aktywne 3 kanały gry  

 

2.Skile:

 

1 kamyk skill = P 

 

3.6/7 bony

 

Całkowicie z nich zrezygnowaliśmy dla waszego komfortu gry 

 

Start : 5.02.2012

 

 

36574728.jpg

 

0202235238.jpg

 

 

Pozdrawiam Hajda :*

Proszę nie usuwać

:D

1331059428-U215643.gif

 

Tyle się namęczyłem ;x

kierzek rlz ;333

Opublikowano

Bardzo ładna prezentacja , Brawa dla Hajda :D :D :D

Motocykle :*

 

Mój ustrój..

 

Mój wybór..

 

Moje życie.

 

Gdy zakładam kask... Zaczynam patrzeć inaczej na świat..

Opublikowano

Póki co to nie posiadam GG siedzę na TS jbc ;)

1331059428-U215643.gif

 

Tyle się namęczyłem ;x

kierzek rlz ;333

Opublikowano

O witaj :)

No zapraszam serdecznie bo na serio jest dobrym serwerem :D

1331059428-U215643.gif

 

Tyle się namęczyłem ;x

kierzek rlz ;333

Opublikowano

Brawo Hajda! Brawo Grandi! Teraz ten serwer rozwalicie? Droga administracjo tego serwera... polecam zapoznać się z historią serwera Valarim i przemyśleć czy chcecie z tymi osobami współpracować.

 

Grandi/Blackdrab

Sh4dow/Hajdi

ToJa/LoL

 

Ci ludzie rozwalili już minimum 2 serwery (np. Aferia) i jeden próbowali (z nami im się nie udało). Co Wam mogę obiecać?

 

1. Sprzedaż na lewo Waszych kodów na SM.

 

2. Masa kont z EQ przeznaczonymi do zarobku.

 

3. Pełno ukrytych questów które są zabezpieczeniem dla Grandiego/Blackdrab by po utracie stanowiska móc sobie respić itemy z pozycji zwykłego gracza (wpisujesz IP i item masz w EQ).

 

4. I najważniejsze... jeśli porobicie kopie plików to może się utrzymacie ale będzie was czekała masa restartów w celu sprzątnięcia po tych ludziach. Jeśli nie porobicie takich kopi to padniecie w 5 minut.

 

Dlaczego Was ostrzegam? Nas też ostrzegała ekipa z Aferii przed tym człowiekiem i im nie uwierzyliśmy. Potraktowaliśmy to jako atak na nas (konkurencja). Szybko przyznaliśmy rację chłopakom. Jeśli chcecie dowodów... zapraszam na TS Valarim.pl, pogadamy o wspólnych znajomych. Zbanowaliście nas na TS gdy chcieliśmy Was ostrzec ale mam nadzieję że skusicie się na rozmowę z Nami na naszym TS.

 

 

Oczywiście życzę sukcesu.

Valarim Team.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...