Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki Jest Na Obecną Chwile Najlepszy Priv Serw ?


marcry

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yt2sf ..

Jeśli spodobała Ci się moja wypowiedz lub porada . Kliknij symbolicznego plusa

Jednak jeśli uważasz , że to co napisałem to bzdura i głupoty stawiaj minus

^^.

 

Pozdrawiam !.

Opublikowano

przyłączam się do pytania taki żeby był dosyć duży exp i żeby łatwo sie robiło skille na P reszta nie ważna

a i żęby nie miał ogromnych lagów

za pomoc 5

Pomogłem daj 5

Budowniczy
Opublikowano

zpmt2 s.2, na longjy za duze lagi juz sa -.-...

LongjuYT2 s.4

lv.77

Klasa:Wojo mental

Skille:Silne P,Duchowe P, Tapniecie P, Uderzenie G5, Walniecie-1

Eq:Boga +9, Parta +9, Okragla +7, Upiorna +6 i jakies smieci:P

 

Zpmt2 s.2

lv.76

Klasa:Wojo Bodziak

Skille:Aura P, Wir P, 3stronne P, Szarka P, reszta jakies male:P

Eq:Stal +6, Zadlo +7, reszta to jakies smieci:P...

Opublikowano

zpmt2 s1 fajnie się grało ale niestety narazie off.

zpmt2 s2 full dostęp do wszystkiego (Hwang, Szkaty ripka, białe perły) bez jaj po co tam grac, teraz jeszcze Fmsy i riby u handlarzy po 15 i 20 k szkoda czasu wszystko jest nie ma sensu taka gra.

 

Przy okazji co szukam jakiegoś serwa który mam nadzieje trochę będzie czynny, nie jak zpmt2 s1. Co myślicie o WinGm warto tam zaczynać czy zaraz tez wyłączą.

imetin_logo.png

Opublikowano

Yt2sf Ma niski exp ? ...

 

Tam w 1 dzień jak umiesz grac 60 wbijesz ... potem już wolniej ...

 

A na WinGM jest kaszaniasty exp .

32899580035953915383.jpg

 

LoL EUNE: WrocLove Dziffko

Opublikowano

LoL na Wingm mały exp ? Tydzień gram wojownikiem i mam 71 lvl ... więc taki mały nie jest ^ ^ A eq cale +9 i +8 ;p . No i jest oczywiście wada - lagi ;p pozdro ;]

 
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...