Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] HelixonMT2 Nowa Odsłona!


CJ221

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cooltext637949663.png

 

Będzie to serwer dla osób które szukają nowości, zabawy ale i jednak nie mają ochoty wkładać aż tak dużo pracy w grę. Jednym słowem nie lubią się męczyć. Jeżeli grał ktoś na takich serwerach jak: "BelenuS", "DiamondMT2" i przypadły mu do gustu to poświadczam że HelixonMT2 również wam się spodoba.

cooltext637949663.png

 

Beta Testy rozpoczną się 05.02.2012

full-star.pngDlaczego Beta , Dlaczego nie Official?full-star.png

Ponieważ nie chcemy grać na bugach i tracić graczy

:)

 

cooltext637949663.png

 

Procesor:

 

Intel Bi Xeon E5606

2x4x2.13+ GHz

 

Ram:

 

24 GB DDR3

 

cooltext637949663.png

 

Tworząc projekt serwera HelixonMT2 cały team starał się zoptymalizować ilość nowości.

Chciałem aby na serwerze nie było multum nowych broni, zbroi i innych sądzę że zbędnych rzeczy.

full-star.pngCzy na serwerze będzie 6/7 bon?full-star.png

Aktualnie nie planujemy wprowadzać owego urozmaicenia do gry, lecz jeśli gracze będą nalegali na jego wprowadzenie myślę że nie będzie w tym żadnego problemu.

 

cooltext637949663.png

full-star.pngRaty Serwera!full-star.png

Serwer HelixonMT2 stawia głównie na zabawę lecz będzie on serwerem medium, czyli musimy trochę poexpić, podropić ulepszaczy, robić nowe przedmioty ale nie będzie to wiązało się z nadmiernym wysiłkiem i związanymi z tym nerwami ;D Mapy są na tyle duże aby nie było takich sytuacji jak brak wolnego spotu czy metina.

 

cooltext637949663.png

full-star.pngIle Channeli...? Oto jest Pytanie :Dfull-star.png

 

Na start będą odpalone tylko 3 channele ze względu na początkowo małą ilość osób.

 

full-star.pngA czemu tylko 3?full-star.png

Z tego powodu, że na serwerze będzie dosyć dużo lokacji i chcemy aby gracze ze sobą współpracowali. Myślę że na początku będzie może ok 100-300 graczy. Podzielmy to przez liczbę channeli a następnie przez liczbę lokacji i jeszcze przez ich wielkość ( a zapewniam że niektóre z nich są naprawdę OLBRZYMIE ) więc przy odpalonych 4 channelach na 1 mapie mogę się spodziewać max 10-20 graczy. Jest sens?

 

cooltext637949663.png

Więc tak jak już wcześniej napisałem staram się aby serwer nie był przepchany nowościami i różnym syfem który spotkasz wszędzie. Nie znaczy to że nie ma u nas nic nowego...

full-star.png+Na serwerze max 250lvl (Ale zapewniam trudno będzie wbić)full-star.png

full-star.png+Pkt statusu? Max 125full-star.png

 

full-star.png+Nowe KD oj będziecie zaskoczenifull-star.png

 

full-star.png+Nowe zbrojefull-star.png

 

full-star.png+Kilka całkowicie unikalnych i niepowtarzalnych bronifull-star.png

 

full-star.png+Kilka nowych mapfull-star.png

 

full-star.png+Moby głównie takie jak na innych serwerach (postaram się powprowadzać nowe niepowtarzalne, ale to z czasem)full-star.png

 

full-star.png+Mam w planach wprowadzenie v2 wieży demonów (ale to już po starcie)full-star.png

 

full-star.png+I wiele, wiele innych full-star.png

 

 

TUTAJ MACIE SS:

 

 

 

0202112153.jpg

 

0202112214.jpg

0202112236.jpg

 

 

Mini Mapka:

 

beztytuu31g.png

 

 

cooltext637949663.png

 

No i nareszcie te Ulepszacze!

 

beznazwysq.png

 

cooltext637949663.png

W skład Teamu wchodzą:

 

[GA]Sarcasm-Technik, Clientmaste, Quester oraz programista serwera

 

[GA]Kame- Sponsor oraz webmaster

 

[GA]Patryk- Administrator forum

316b4wgcc5pk8.gif316b4wgcc5pk8.gif316b4wgcc5pk8.gif316b4wgcc5pk8.gif316b4wgcc5pk8.gif316b4wgcc5pk8.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czy rekrutacja jest otwarta?

 

Tak.

 

 

GG:

 

 

3090425

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TS3:

 

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

 

 

SS Weryfikacji:

 

0202235215.jpg

 

 

0202235238.jpg

 

 

Cześć i Pozdrawiam całą ekipę HelixonMT2!

 

316b4wgcc5pk8.gifMisiaczek316b4wgcc5pk8.gif

 

 

Forum serwera!

helixonmt2.pl/forum/

zbyt duza sygna

Opublikowano

Czy jest to za zgodą autora ? ;x Bo ja piszę oficjalna ;d

1331059428-U215643.gif

 

Tyle się namęczyłem ;x

kierzek rlz ;333

Opublikowano

Beta w niedziele a start wtorek -sroda

Motocykle :*

 

Mój ustrój..

 

Mój wybór..

 

Moje życie.

 

Gdy zakładam kask... Zaczynam patrzeć inaczej na świat..

Opublikowano

Technolove poco tworzysz nowy temat jak ja już zrobiłem bo mi Piotrek kazał?

zbyt duza sygna

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...