Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WorldCraft[Dedyk][10slotów][NO-WL][Survival][1.1][Frakcje][Reaktywacja]


tataimama

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bannerjn.png

 

 

 

 

 

 

 

 

informacjeqxt.png

 

 

 

 

Adres IP: 176.9.92.111:25685

 

 

Client: 1.1 Bukkit

 

 

 

Whitelist:

no.png

 

 

Potwory:

ok.png

 

 

Zwierzęta:

ok.png

 

 

Nether:

ok.png

 

 

Zero lagów:

ok.png

 

 

Dzieci Neo:

no.png

 

 

Forum: w grze na /spawn jest adres.

ok.png

 

Frakcje:

ok.png

 

 

 

typ serwera: Survival

 

 

ilość slotów: 10

 

 

Status:

 

 

onliner.png

 

 

 

 

 

 

pluginy.png

 

 

AutoMe

AutoSave

HeroChat

IPGet

KiwiAdmin

nChat

NoCheat

Permissions

SetRankPEX

WorldGuard

WorldEdit

Warpz0r

CommandBook

Fractions

 

 

 

 

 

 

teamw.png

 

 

 

Głowa Administracji / Założyciel serwera:

 

SaCha

 

 

Moderator:

 

 

MuMiN

 

Aron

 

 

Górnik

 

 

VifonxD

 

 

 

 

 

 

 

innexi.png

 

Przydatne komendy

 

/sethome

/home

/spawn

 

 

 

Screen Shoty

 

beztytuuccm.png

 

 

 

 

 

 

68714707.png

 

1-372002-560x95.png

 

 

 

 

1-372002-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

 

 

 

 

Zapraszamy tak że na nasz serwer Cs 1.6 22sloty

 

Serwer Typ: CODMOD

 

 

 

banner_560x95.png?random=437871

 

jeśli moderatora przeszkadza cs-morzyca proszę usunąć

IP: 46.4.58.207:27121

sprzetz.png

 

 

 

Informacje o dedyku

Wersja oferty: EU

Lokalizacja: DE [Hetzner]

 

 

Bardzo dobry:

ok.png

 

 

 

 

 

zapraszamys.png

Opublikowano

Zapraszam wszystkich serdecznie nowa mapa dodany skrypt na wychaczanie gryferów ( wiem co kto stawia ) później w logach ctrl + l i lava i mam cie :D

 

Zapraszam all nabór na moderatorów!!

Opublikowano

Pytanie czy na screnach to są wasze budowle czy to jest jedynie spawn? Bo jeżeli budowle to się troche zawiodłem, bo fajna reklama. Pozdrawiam :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zapraszam wszystkich graczy !!! :D

sygnaturarpksacha.png

Wieżowiec 82 patronatem patologii

Zawsze byłem sam, bo prócz mamy w domu pusto

Szacunek do niej mam, dziś rozumiem rzeczy mnóstwo

Klatka, podwórko tam pierwsze znajomości

Kołowaliśmy flotę na szlugi i słodkości.

 

Sygnatury robię za Free! Pisz

1-372002-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

1-199575-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

Survivla + Frakcje 2x

 

Nie Patrz

xD

sygnarpk.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...