Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ban na IP na wszystkie serwy. Prosze o pomoc.


myshot4you000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam mały problem. Wiec tak jak w temacie. Gram na prywatnym serwerze Virtualmt2.pl Postanowilem sie pobawic wiec zrobilem tak jakby hackerska strone "z darmowymi yang" Ludzie po zalogowaniu sie na niej automatycznie wysylaja mi swoje pasy na maila tylko oczywiscie o tym nie wiedza. Na modzie spamowalem na strone calymi dnami. Dostawalem bany na IP. Nie moglem sie logowac na Virtuala i strone i rejestrowac. Wiec uzywalem "HotSpotShielda" Ktory zmieniam bądź ukrywał mi IP i moglem ponownie sie logowac i rejestrowac i bocic strone. Lecz po pewnym czasie Administracja Serwera sie "scwaniła" i nie mam mozliwosci zalogowania sie na jakim kolwiek prywatnym serwerze nawet przy uzyciu hotspotshielda.. Bo przy logowaniu wyskakuje Błąd podczas łączenia z serwerm. Czy zainstalowanie nowego systemy operacyjnego rozwiąze problem? Jesli nie proszeo o pomoc.

Znacie to uczucie, gdy po zadzwonieniu budzika zamykasz oczy na 3 sekundy a mija 40 minut ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...